Datum: 17-09-2021 - 09:14
05
okt
'15

Een 'dank je wel diner' voor de vrijwilligers van KBO Noordwijkerhout.

Dit was echt een gezellige avond met ongeveer 30 mensen in het Wapen van Noordwijkerhout. Als dank voor hun inzet geeft KBO Noordwijkerhout (OJA) o.a. jaarlijks een diner aan haar vrijwilligers. Ze zijn hard nodig. Tijdens deze avond is er afscheid genomen van Cor Verdiesen...

die onze afdeling tientallen jaren heeft gediend. Onder andere als vrijwillige Ouderenadviseur en vele andere activiteiten. Ook Corry Weijers zal door wat lichamelijke ongemakken een stap terug doen, maar op beperkte schaal zal zij nog actief blijven.

Hierdoor hebben wij nog wel wat behoefte aan nieuwe vrijwilligers. Deze zijn hard nodig om de ouderen in onze gemeente te helpen in de vorm van adviezen, vrijetijdsactiviteiten zoals kaarten, sjoelen, bingo e.d. Graag zien wij nieuwe mensen die hun steentje bij willen dragen. Bij interesse graag even bellen met Dick Snel 0252373625.