Datum: 12-08-2020 - 20:15
13
sep
'15

Uitslagen, foto's, filmpjes, Oranjefeesten 2015.

Helaas moeten we weer een jaartje wachten op de Oranjefeesten in Noordwijkerhout. Wat nog rest zijn de foto's, de uitslagen en het aantal deelnemers van de vele activiteiten die door de Oranjevereniging georganiseerd werden. We geven u de uitslagen en de foto's van de...

betreffende dag/activiteit, deze kunt u zien door op de blauwe link te klikken.

U kunt ook foto's bekijken op de volgende fotowebsites:

*Blik Op Noordwijkerhout
Zondagochtend - baggerloop
Zondagmiddag - darttoernooi
Maandagavond - bowling, zwemmen, bridge
Dinsdag - de gehele dag met diverse activiteiten
Woensdag - de gehele dag met diverse activiteiten
Donderdag - de gehele dag met diverse activiteiten
Donderdag - filmpje vuurwerk
*JP/Snapshot.
Voor al zijn foto's klik hier.
*Oranjevereniging Noordwijkerhout:
Klik hier voor alle foto's.
Uitslagen Oranjefeesten 2015 Oranjevereniging Noordwijkerhout
ZONDAG 6 SEPTEMBER
Baggerloop:  397  deelnemers
Grootste groep deelnemers:
Dirk van de Broek Digros  medewerkers

Oudste deelnemer:
Nel Hoogervorst 66 jaar

Mooiste outfit:
1. Dracula’s
2. Prinses Carnaval
3. De Wortels
Pechprijs: de Smurfen

Jongens t/m 16 jaar + tijd:
1. Sieb Alkemade 19,23
2. Luuk Duivenvoorde 23,13
3. Bas Duivenvoorde 23,38

Meisjes t/m 16 jaar + tijd:
1. Kristel van Abswoude 24,10
2. Nicky Barnhorn 26,27
3. Noa de Vos en Geke Alkemade 27,18

Vrouwen 17 t/m 88 + tijd:
1. Dorien Barnhoorn 52,25
2. Lisanne Bergman 58
3. Lisa Hoogeveen en Christiane van Leest  1uur 17

Mannen 17 t/m 88 + tijd:
1. Bert Duivenvoorde 40
2. Dick Duivenvoorde 43,30
3. Arjan Duivenvoorde 43,31

Openlucht Darttoernooi:
Finale uitslag:
1.  Arie v.d Eijkel
2.  Raymond Stikkebrum
3.  Ronald Boot / Alex Mos

Verliezersronde :
1.  Edwin Dobbe
2.  John de Winter
3.  Johan Kwant / Bruce Ras

Koppeldarttoernooi recreanten :
1. Dennis en Peter
2. Roel en Stefan
3. Alex en Marieke / Paul en Maarten

MAANDAG 7 SEPTEMBER
12de Noordwijkerhoutse Oranjezwemkampioenschappen: 36 deelnemers
1ste prijs recreanten jongens
5 jaar Brian ten Berge
6 jaar Roy Tettero
7 jaar Luuk Knijneburg
8 jaar Thijs Griekspoor
9 jaar Niels Duivenvoorde
10 jaar Tycho Knijnenburg
12 jaar Daan Duivenvoorde
2de prijs recreanten jongens
6 jaar Jason ten Berge
9 jaar Wout Parlevliet
3de prijs recreanten jongens
9 jaar Akin Zwaan

1ste prijs recreanten meisjes
5 jaar Pien Hogervorst
6 jaar Suuz Griekspoor
8 jaar Floor Hogervorst
9 jaar Suus vd Slot
10 jaar Azra Zwaan
13 jaar Hieke Bohm
17 jaar en ouder Sandra Tetteroo
2de prijs recreanten meisjes
6 jaar Nina Tetteroo
8 jaar Amy de Jong
9 jaar Roxy Heemskerk
17 jaar en ouder Anounschka Hogervorst
3de prijs recreanten meisjes
9 jaar Lotte van Basten
17 jaar en ouder  Marielle Schmohl

1ste prijs wedstrijd jongens
8 jaar Boele Bohm
10 jaar Conor Baker
12 jaar Mika ten Berge
13 jaar Tim Duivenvoorde
15 jaar Onno Mens
16 jaar Teun Duivenvoorde
17 jaar en ouder Bert Duivenvoorde

2de prijs wedstrijd jongens
8 jaar Dusty Dobbe
10 jaar Tim vd Zalm
17 jaar en ouder Jordi Edelaar

1ste prijs wedstrijd meisjes
8 jaar Charlene Ruiten
9 jaar Kimberly Ruiten
11 jaar Suze Duivenvoorde
13 jaar Marjolein Pereboom
16 jaar Maaike Baker
17 jaar en ouder Anne van Nobelen
2de prijs wedstrijd meisjes
9 jaar Gioia Ruiten
13 jaar Mira Mens
3de prijs wedstrijd meisjes
13 jaar Melanie vd Zalm

24ste Oranjebridgedrive: 69 deelnemende paren
Lijn A: Rood
1.Anneke vd Mark en Kees de Ridder 68,06% tevens hoogste zaal score.
2.Marijke vd Spek en Andre vd Spek 59,72%
3.Henk Tulen en Hennie vd Zalm 59,38%
Lijn B: Blauw
1. Ria vd Burge en Ans Verdegaal 57,29%
2. Fien Duivenvoorden en Henk Duivenvoorden 55,56%
3. Lies Gesink – Ketting en Linda Straver 55,21%
Lijn C: Groen
1. Carla Haverkort en Annemarie de Winter 61,81%
2. Joke vd Berg en Ria Bouwmeester 58,23%
3. Gonny vd Geest en Ineke Heemskerk 56,60%
Lijn D: Oranje
1. Klaaske Olthof en Olthof 64,93%
2. Hans Bouter en Sjaak Voorn 62,50%
3. Kees Hogervorst en Cor Nulkes 60,42%
Lijn E: Geel
1. Greet van Veldhuizen en Fer Warmerdam 59,58%
2.Ellen van Kesteren en Bertien Schrijver 58,33%
3. Henny vd Burg en Tiny vd Klugt 57,50%

Jeugdbowlingtoernooi:  deelnemers
Jeugd:
1.
2.
3.

Volwassenen: 75 deelnemers
1. team van der Slot - 1533
2. team Kingpins - 1524
3. team Nooit in de goot - 1514

Hoogste gemiddelde inclusief handycap
Mannen: Lex van Houten - 180,5
Vrouwen: Erlinda van der Wouw - 161,5

Laagste gemiddelde inclusief handycap
Mannen: Richard Geerlings - 127
Vrouwen: Astrid - 122,5

Laagste game
Mannen Sjors van Veen - 57
Vrouwen: Petra Lagerwey - 61

DINSDAG  8 SEPTEMBER
Oranjesuperbingo: 80 deelnemers
Leukst verklede:
Mevr. Vd Burg

Jeugd Oranjeloop en Spoc loop: 97 deelnemende kinderen
Meisjes t/m 11 jaar:
1. Pip Hooveven
2. Femke Blok
3. Tessa van Velzen

Jongens t/m 11 jaar:
1. Roy Meiland
2. Nick Duinkerken
3. Stijn Donker

Meisjes t/m 14 jaar:
1. Jonna vd Veld
2. Hieke Böhm
3. Mandy Duinkerken

Jongens t/m 14 jaar:
1. Zeb Beelen
2. Eduard v Delft
3. Sven Derksen

Super Prestige Oranje Circuit: 216 deelnemers
Dames:
1. Eveline Botter
2. Vanessa Voskuilen
3. Astrid Hoek

Heren:
1. Hans van Hateren
2. Rene vd Stap
3. Bram Prins

Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis: 52 deelnemers
1. Nol Derksen    6.911
2. Kees Rietvink    6.853
3. Rika van der Ploeg    6.820

Jokeren : 8 deelnemers
1. Ada Griekspoor        8 punten
2. Jeanet van der Wiel    6 punten

WOENSDAG 9 SEPTEMBER
Jeu de Boules:  deelnemers
1.  Ingmar Domhof /  Alice Duivenvoorde /  Theo vd Wiel
2.   Madelijne Domhof / Theo D’Hooghe
3.   Lydia vd Niet /  Corrie vd Linden

Tonknuppelen heren en dames : 429 heren en 56 dames 525deelnemers
Baan 1
Ton 1. Mark Turenhout
Ton 2. Jeroen Duivenvoorde
Ton 3. Bas Ruigrok
Geldton Marcel Immerzeel

Baan 2
Ton 1. Hans Hoek
Ton 2. Ralph van Kesteren
Ton 3. Robin vd Hulst
Geldton Robin vd Hulst

Baan 3
Ton 1. Gerrit Verbeek
Ton 2. Toon Verbeek
Ton 3. Paul van Nobelen
Geldton Roan de Kerk

Baan 4
Ton 1. Richard Vink
Ton 2. Dimitri Hoogervorst
Ton 3. Corne Koster
Geldton  Rene Meeuwenoord

Baan 5
Ton 1. Muis
Ton 2. Wullem vd Berg
Ton 3. Muis
Geldton  Dickie Bader

Baan 6
Ton 1. Tom Broekhof
Ton 2. Rick van Graas
Ton 3. Leo Smit
Geldton  Pieter Heemskerk

Baan 7
Ton 1.  Stepahn Broekhof
Ton 2.  Edwin Bierman
Ton 3.  Bas van Maris
Geldton Rick Bakker

Dames 1
Ton 1. Jacqueline
Ton 2. Wesley
Ton 3. Renate vd Veer
Geldton Marga vd Voet

Dames 2
Ton 1. Lilian Aartman
Ton 2. Angelique den Elzen
Ton 3. Nicolette Duinsveld
Geldton Marja den Elzen

Tonknuppelen kinderen: 60 deelnemers
Baan 1
Ton 1 Jeffrey Warmerdam
Ton 2 Gioia Remkes
Ton 3 Gioia van leeuwen

Baan 2
Ton 1 Julia Kerkvliet
Ton 2 Amy
Ton 3 Milou Kleverlaan
Baan 3
Ton 1 Mike van Meer
Ton 2 Bas Warmedam
Ton 3 Finn Warmerdam

69ste Ronde van Noordwijkerhout Jeugdwedstrijd: 53 deelnemers
Jongens 7-8 jaar
1.     Mats de Klerk
2.     Sven Halvemaan
3.     Joost Geerlings
Meisjes 7-8 jaar
1.      Floor Hoogervorst
2.      Floor Schouts
3.      Nina van Steijn

Jongens 9-10 jaar
1.       Rens Vergeer
2.       Tim vd Zalm
3.       Dave Langelaan

Meisjes 9-10 jaar
1.       Janine Batenburg
2.       Charlotte Molenaar
3.       Demi Halvemaan

Jongens 11-12 jaar
1.       Ties Parlevliet
2.       Stefan van Vugt
3.       Max van Schaik
Meisjes 11-12 jaar
1.       Anne van Egmond
2.        Tinca Geerlings

Elite/ Belofte
1 Lars van de Vall
2 Merijn Korevaar
3 Sjors Handgraaf

Aantal deelnemers
Trimmers dames
1 Elise van Hage
2 Suzan Haasnoot

Trimmers 40 plus
1 Gus Hoogeboom
2 Andre van Reek
3 Ron van Dam

Trimmers 40 min
1 Nick Toonen
2 Bob Jonkheer
3 Rene Duivenvoorden

Overall winnaar trimmerswedstrijd
Nick Toonen

Eerst aankomende Nwhouter en daarmee winnaar van de fiets Bob jonkheer
Tonsjorren : 10 deelnemers
1. Dreamteam 290 kg

Tonsjorren heren:
1. de Vikings 310 kg
Lampionnenoptocht:  +/- 87 deelnemers

DONDERDAG 10 SEPTEMBER
Viswedstrijd:   deelnemers
De uitslagen zijn (nog) niet binnen.

Vogelschieten: 63 deelnemers
Dames
1.  Joke van Kesteren
2.  Judith van der Linde
3.  Carlien van Saase

Heren
1.  Bart Ruigrok
2.  Hans Hoek
3.  Cees Jansen

Klootgooien: 43 deelnemers
Munnekeweij: 10 deelnemers
1. Diny van Duivenbode
2. Mevr. vd Berg
3. Mevr. van Loon

Niet Munnekeweij’ers: 33 deelnemers
1. Jos vd Star
2. Wim van Maris
3. Hen de Kan

Schatgraven: +/-  285 deelnemers
Hoofdprijs
Willem Heemskerk, 4 jaar
Jayden Stevens, 6 jaar

Motorcross: 117 deelnemers
Bromfietsklasse
1.Marc Kuijf
2.Jeroen v Aalst
3.Rick Disseldorp
Aantal deelnemers: 11

50CC Mini
1.Milan Beijer
2.Sill Nijssen
3.Wayona v Kesteren
Aantal deelnemers: 4

65cc grote wielen
1.Sem Beijer
2.Nick Hagedoorn
Aantal deelnemers: 2

65cc kleine wielen
1.Jessy van Kesteren
2.Jo Hachmang
Aantal deelnemers: 2

85cc grote wielen
1.Kick Hogenboom
2.Mats Luiten
3.Nick vd Slot
Aantal deelnemers: 3

85cc kleine wielen
1.Calvin van Groen
2.Mike den Bleker
3.Thomas vd Burg
Aantal deelnemers: 3

MX1
1.Gerard Zundorf
2.Peter Heemskerk
3.Rob v Nobelen
Aantal deelnemers: 18

MX2 2 tact
1.Jorden de Gelder
2.Rico Minleboom
3.Bart Warmenhoven
Aantal deelnemers: 16

MX2 4 tact
1.Piet v.d. Linden
2.John vd Linden
3.Kylliam Karremans
Aantal deelnemers: 20

Superklasse
1.Marc de Reuver
2.Lars Griekspoor
3.Bram vd Hoek
Aantal deelnemers: 11

Off the road
1.Hein Hachmang
2.Dennis Hagedoorn
3.Kees den Haan
Aantal deelnemers: 9

Veteranen
1.Chris Groen
2.Peter van Schie
3.Gerard Nijssen
Aantal deelnemers: 19
Palingtoernooi: 54 deelnemers

Touwladderklimmen:  deelnemers

Kleurwedstrijd:   deelnemers
0-2 jaar  Froukje Bakker
3 jaar     Anouk Brama
4 jaar      Niek vd Berg
5 jaar      Aniek Wijnands
6 jaar      Roos Gieske
7 jaar      Finn Stoter

Advertentiepuzzel: 267 inzendingen
1.  Renee Wijnands
2.  Gusta de Haas
3.  R. Halvemaan