Datum: 22-09-2020 - 16:31
05
jan
'15

Huldiging kampioenen op nieuwjaarsreceptie.

Op de nieuwjaarsreceptie van de Gemeente Noordwijkerhout worden traditioneel de Nederlandse kampioenen van het afgelopen jaar, 2014, uit ons dorp in het zonnetje gezet. Dit keer konden net als vorig jaar maar twee kampioenen gehuldigd worden door burgemeester Goedhart. Maar wel...

kampioenen die in 2014 een uitstekende prestatie hebben neergezet.

Robin van Nobelen en Wendy van Giesen (Nederlands Kampioen Tien dans Senioren uit Noordwijkerhout) en vertegenwoordigers van Drumfanfare Altesa uit De Zilk (zij werden kampioen in de 3e divisie mars ) werden door de burgemeester naar voren gehaald voor de felicitaties en kregen ze een bloemetje en presentje.

Robin van Nobelen en Wendy van Giesen gaven daarbij nog een korte dansdemonstratie, waarbij de aanwezigen mochten raden welke dans werd uitgevoerd. Een groot applaus van het aanwezige publiek voor de kampioenen, liet zien dat ons dorp trots is op zijn kampioenen. (Klik op de linken voor meer info en foto's van de kampioenswedstrijden)

Foto's redactie BON