Datum: 12-08-2020 - 20:27
14
sep
'14

Uitslagen en foto's-filmpjes van de Oranjefeesten.

Helaas moeten we weer een jaartje wachten op de Oranjefeesten in Noordwijkerhout. Wat nog rest zijn de foto's, de uitslagen en het aantal deelnemers van de vele activiteiten die door de Oranjevereniging georganiseerd werden. We geven u de uitslagen en de foto's van de...

betreffende dag/activiteit, deze kunt u zien door op de blauwe link te klikken.

U kunt ook foto's bekijken op de volgende fotowebsites:

*Blik Op Noordwijkerhout
Zondagochtend - baggerloop
Zondagmiddag - darttoernooi
Maandagavond - bowling, zwemmen, bridge
Dinsdag - de gehele dag met diverse activiteiten
Woensdag - de gehele dag met diverse activiteiten
Donderdagochtend - schatgraven, klootgooien, vogelschieten
Donderdagmiddag - motorcross, buikschuiven
*JP/Snapshot.
Voor al zijn foto's klik hier.
*Oranjevereniging Noordwijkerhout:
Klik hier voor alle foto's.
*Rick van Zelst (facebook):
Donderdagochtend - schatgraven
Donderdagmiddag - motorcross
*Rob Janssen
Woensdagmiddag - wielerronde
*Roy van der Plas
Filmpje Baggerloop met Gopro
Uitslagen Oranjefeesten 2014
ZONDAG 7 SEPTEMBER
Baggerloop: 489 deelnemers
Grootste groep deelnemers:
St. Victorschool met 49 deelnemers


Oudste deelnemer:
Piet van de Berg 69 jaar.


Mooiste outfit:
1. De Piraten
2. De Zwembandjes
3. Prinsenpaar der Kaninefaaten


Jongens t/m 16 jaar + tijd:
1. Sieb Alkemade 20.15
2. Dick Duivenvoorde 22.00
3. Arjan Duivenvoorde 22.01


Meisjes t/m 16 jaar + tijd:
1. Nicky Barnhoorn 28.05
2. Jasmijn Klinkhamer 29.21
3. Doris Barnhoorn 30.50


Vrouwen 17 t/m 88 + tijd:
1. Dorien Barnhoorn 43.45
2. Tessa Schelvis 1.22.15


Mannen 17 t/m 88 + tijd:
1. Daan de Jong 37.31
2. Gert van Oosten 38.10
3. Hein Heemskerk 41.56


Openlucht Darttoernooi: ? deelnemers
Finale uitslag:
1.  Ronald Boot
2.  Kris de Boer
3.  Arie v.d. Eijkel / Danny Azier


Verliezersronde :
1.  Alex Mos
2.  Micheal Groenewoud
3.  John de Winter / Lozenzo du Crocq


MAANDAG 8 SEPTEMBER
11de Noordwijkerhoutse Oranjezwemkampioenschappen: 36 deelnemers


1ste prijs recreanten jongens
7 jaar Boele Böhm
8 jaar Wout Parlevliet
10 jaar Stan Bloem
11 jaar Daan Duivenvoorde
2de prijs recreanten jongens
7 jaar Thijs Griekspoor
8 jaar Niels Duivenvoorde
11 jaar Jelmer Bankras
3de prijs recreanten jongens
8 jaar Wout Bloem


1ste prijs recreanten meisjes
7 jaar Floor Hoogervorst
8 jaar Roos v.d. Berg
10 jaar Merel Weijers
17 jaar en ouder Christa van Nobelen
2de prijs recreanten meisjes
7 jaar Amy de Jong
8 jaar Suus v.d. Slot
17 jaar en ouder Laura van Nobelen


1ste prijs wedstrijd jongens
9 jaar Conor Baker
10 jaar Geert v.d. Berg
11 jaar Mika ten Berge
12 jaar Tim Duivenvoorde
13 jaar Joeri Jansen
16 jaar Tim de Jong
17 jaar en ouder Walter Jansen
2de prijs wedstrijd jongens
9 jaar Tim v.d. Zalm
12 jaar Jelle Koomen
17 jaar en ouder Jeff Duivenvoorden
3de prijs wedstrijd jongens
12 jaar Mark Troost
17 jaar en ouder Stefan Duivenvoorden


1ste prijs wedstrijd meisjes
8 jaar Fay van Graas
10 jaar Suze Duivenvoorde
12 jaar Marjolein Peereboom
15 jaar Maaike Baker
16 jaar Anne van Nobelen
2de prijs wedstrijd meisjes
10 jaar Liz van Graas
12 jaar Melanie v.d. Zalm


23ste Oranjebridgedrive: 62 deelnemende paren
Lijn A: Rood
1.    Nico v.d. Berg & Marcel Felix % 77,50 Tevens de hoogste score in de zaal.
2.    Betty van Schie & Diny van Schie % 57,50
3.    Hans Bouter & Anneke v.d. Laan % 56,67
Lijn B: Blauw
1.    Marleen Balk & Piet Balk % 63,54
2.    Ria Hoogkamer & Wim Hoogkamer % 60,76
3.    Ineke Belt & Annelies Hoffmans % 56,60
Lijn C: Groen
1.    Dineke Bod & Arie Brama % 64,17
2.    Corrie Hogervorst & Egberty Schut % 57,92
3.    Johan Wijnands & Jan Wijnands % 56,67
Lijn D: Oranje
1.    Herma v.d. Lans & Lydia v.d. Niet % 63,33
1.    Riet Beljaars & Guusta Timmers % 63,33
2.    Lenie Aanhane & Ton v.d. Berg % 56,25
Lijn E: Geel
1.    Lineke Aalberts & Jopie Warmerdam % 63,33
2.    Ria Koster & Riet Duivenvoorden % 56,67
3.    Lidwien Heemskerk & Willy v.d. Niet % 55,00


Jeugdbowlingtoernooi: 8 deelnemers
Jeugd:
1. Joey v.d. Bosch / Renier Ruijs
2. Jeremy van Diest / Peter van Nes
3. Anna Janssen / Siebe van Dijk


Volwassenen: 73 deelnemers
1. team van der Slot
2. team van de Berg
3. team Marijnen




DINSDAG  9 SEPTEMBER
Oranjesuperbingo: 80 deelnemers
Leukst verklede:
Mevr. Bijlemeer
Mevr. Hoogewerf
Mevr. Duivenvoorde-Smit
Mevr. Wagtendorf-van Rijn
Mevr. v.d. Burg-Heshof

43ste Jeugd Oranjeloop en Spoc loop: 129 deelnemende kinderen
Meisjes t/m 11 jaar:
1. Mandy Duinkerken
2. Phebe Goedhart
3. Mila Pesschier


Jongens t/m 11 jaar:
1. Roy Meiland
2. Bas Augustines
3. Mila Borst


Meisjes t/m 14 jaar:
1ste Carmen Oosterkamp
2de Mieke Böhm
3de Annemijn Warmerdam


Jongens t/m 14 jaar:
1. Eduard van Delft
2. Zeb Beelen
3. Rick van de Berg


Super Prestige Oranje Circuit: 346 deelnemers
(96 eenmalige en 250 SPOC lopers)
Dames:
1. Lindsey van Marwijk
2. Mieke Aanen
3. Astrid Hoek


Heren:
1. Hans van Hateren
2. Rutger Kramer
3. Frans Völker


Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis: 44 deelnemers
1. Johan Plug 7178 punten
2. Jan van de Burg 7037 punten
3. Nico Duivenvoorde 6897 punten


WOENSDAG 10 SEPTEMBER
Jeu de Boules: 40 deelnemers

1.  Theo d'Hooghe / An Warmerdam
2.  Leo Turenhout / Jaap van Gijlswijk
3.  Ingmar Domhof / Frans de krook

Tonknuppelen heren en dames : 515 deelnemers


Baan 1
Ton 1. Aas Meeuwenoord
Ton 2. Jeroen Duivenvoorden
Ton 3. Willem Koelhuis
Geldton Jordy Duivenvoorden
Baan 2
Ton 1. Jarl Guldemond
Ton 2. Dirk Deurmat
Ton 3. Berry
Geldton Sven Kortekaas


Baan 3
Ton 1. Tom Broekhof
Ton 2. Erik Smit
Ton 3. Koos Verbeek
Geldton Erik Smit


Baan 4
Ton 1. Ferry van den Hoorn
Ton 2. Jaap Passchier
Ton 3. Gerrit Lommerse
Geldton Jan Smit


Baan 5
Ton 1. Jaap van der Wiel
Ton 2. Michel Marijnen
Ton 3. Jan Heemskerk
Geldton Hans Hoek


Baan 6
Ton 1. Wouter van Schooten
Ton 2. Sander van Schooten
Ton 3. Otto de Vroomen
Geldton Niels Hallefie


Baan 7
Ton 1. Cor van der Burg
Ton 2. Jeroen Kerkvliet
Ton 3. Joost Nulkes
Geldton Jan Heemskerk


Dames 1
Ton 1. Jerney van der Voet
Ton 2. Claudia van Nobelen
Ton 3. Manon van der Linden
Geldton Tiny de Klerk


Dames 2
Ton 1. Iris Oostdam
Ton 2. Debby Brandhorst
Ton 3. Margret van den Berg
Geldton Ester de Jong


Tonknuppelen kinderen: 78 deelnemers
Baan 1
Ton 1 Joey Aronold
Ton 2 Zeb v.d. Slot
Ton 3 Chayenne de Winter


Baan 2
Ton 1 Quinten Elzenhout
Ton 2 Huub Klein
Ton 3 Julia Kerkvliet

Baan 3
Ton 1 Stefan Disseldorp
Ton 2 Enzo Duindam
Ton 3 Jens van Eeden


68ste Ronde van Noordwijkerhout Jeugdwedstrijd: 53 deelnemers


Geboortejaar 2006 – 2007
Jongens
1. Jelmer v.d. Slot
2. Wout Parlevliet
3. Niels Duivenvoorde
Aantal deelnemers 14
Meisjes
1. Floor Hogervorst
2. Kayleigh Cullen
Aantal deelnemers 2


Geboortejaar 2004 -2005
Jongens
1. Tim v.d. Zalm
2. Dave Langelaan
3. Wouter Geerlings
Aantal deelnemers 14
Meisjes
1. Janine Batenburg
2. Naomi Seijsener
3. Charlotte Moolenaar
Aantal deelnemers 4


Geboortejaar 2002-2003
Jongens
1. Luuk Duivenvoorde
2. Mats Batenburg
3. Ties Parlevliet
Aantal deelnemers 15
Meisjes
1. Rosalie de Ridder
2. Amy den Hollander
Aantal deelnemers 4


Elite/ Belofte
1. Jurgen van Diemen
2. Wouter de Groot
3. Roy Pieters
Aantal deelnemers 42


‘Dikke banden’wedstrijd deelnemers ouder dan 40 jaar
1. Rond van Dam
2. Patrick Hassing
3. Marc Stouten
Aantal deelnemers 35


‘Dikke Banden’ wedstrijd deelnemers jonger dan 40 jaar
1. André van der Reep
2. Bas Kaptein
3. Job de Ridder
Aantal deelnemers 30


Winnaar van de ‘Dikke Banden’ om de Koos Brama Bokaal is
André  van der Reep


De eerst aankomende Noordwijkerhouter was Bas Kaptein en won daarmee de fiets


‘Dikke Banden’ wedstrijd dames
1. Suzanne Haasnoot
Aantal deelnemers 1


Tonsjorren dames: 22 teams
1. Iron-ladys
2. Zonder naam
3. Kansloze girlpower


Tonsjorren heren:
1. NWH jobs
2. Noordwijkerhout
3. Pap en pudding


Lampionnenoptocht:  +/- 95 deelnemers
DONDERDAG 11 SEPTEMBER


Viswedstrijd:   deelnemers


De uitslagen zijn (nog) niet binnen.


Vogelschieten: 84 deelnemers


Dames (19)
Carlien van Saase - 28 punten
Lia van Nobelen - 27 punten
Annemiek Duivenvoorden - 22 punten


Heren (65)
Chris Duinkerken - 44 punten
P. van den Berg - 37 punten
Tim van der Sleet - 36 punten


Klootgooien: 40 deelnemers


Munnekeweij: 7 deelnemers
1. Mevr. Immerzeel
2. Mevr. Oostdam
3. Anneke Reitsma


Niet Munnekeweij’ers: 33 deelnemers
1. Piet Muilwijk
2. Henk Nieuwendijk
3. Jos v.d. Star

Schatgraven: +/-  250 deelnemers


Hoofdprijs
Jente Parlevliet, 4 jaar
Nori van Schaik, 8 jaar


Motorcross: 147 deelnemers


Bromfietsklasse
1.      Marc Kuijf
2.      Rick Disseldorp
3.      Bram van Rooijen
Aantal deelnemers: 12


50CC Mini
1.      Doortje Duivenvoorde
2.      Jan Hein Hachmang
3.      Wayona van Kesteren
Aantal deelnemers: 4


65cc grote wielen
1. Sem Beijer
2. Britt v.d. Hoorn
3. Jaimy Jongkind
Aantal deelnemers 5


65 kleine wielen
1.      Jessy van Kesteren
Aantal deelnemers: 1


85cc grote wielen
Mike Plesman
1.      Sam Hachmang
2.      Kevin v.d. Hoorn
Aantal deelnemers: 7


85cc kleine wielen
1.      Jeff Bruggeman
2.      Mats Luiten
3.      Calvin van Groen
Aantal deelnemers: 5


MX1
Cor Warmerdam
1.      Hein Hachmang
2.      Martijn v.d. Weijden
Aantal deelnemers: 16


MX2 2 tact
1.      Erik-Jan Kleverlaan
2.      Bart Warmerhoven
3.      Thijs Pennings
Aantal deelnemers: 36


MX2 4 tact
1.    Peter Heemskerk
2.    Piet v.d. Linden
3.    Jaco v.d. Linden
Aantal deelnemers: 20


Superklasse
1.        Marc de Reuver
2.        Tino Winter
3.        Dennis Weij
Aantal deelnemers: 16


Off the road
1.      Kees de Haan
2.      Richard de Groot
3.      Peter van Tol
Aantal deelnemers: 7


Veteranen
1.      Chris Groen
2.      Rob Keimpema
3.      Peter van Schie
Aantal deelnemers: 18

Palingtoernooi:


67 – tennissers, 50 - palingeters


Buikschuiven: 30 deelnemers


Lengte baan 37 meter.
Snelste man eindigend in het zwembad – Lars Compier, 37 meter
Snelste vrouw – Malon de Kan, 35 meter


Kleurwedstrijd:  53 deelnemers


0-2 jaar Femke Duivenvoorde
3 jaar Ties Zuiderduin
4 jaar Nikki van Gijlswijk
5 jaar Thomas
6 jaar Robin de Graaf
7-8 jaar Isis Gieske


Advertentiepuzzel: 246 inzendingen


1. Marco Schelvis
2. Marjan Kret
3. Saskia van Tienen