Datum: 14-08-2020 - 19:15
16
me
'14

Ex-wethouder Bas de Haas benoemd tot ereburger van Noordwijkerhout.

Donderdag is tijdens de gemeenteraadsvergadering afscheid genomen van de wethouders Bas de Haas en Marcel Vissers. Beide heren keren niet terug in het nieuw te vormen college. Bas de Haas had al eerder aangeven om na de verkiezingen te stoppen met zijn werkzaamheden als wethouder...

Marcel Vissers viel met Groenlinks buiten de boot na een teleurstellende verkiezingsuitslag voor deze partij.

Burgemeester Goedhart bedankte beide nu ex-wethouders hartelijk en roemde de heren voor hun meer dan uitstekende inzet als wethouder van Noordwijkerhout. Voor Bas de Haas had de burgemeester bij zijn afscheid nog wat extra in petto. Want na 31 jaar werkzaam geweest te zijn in de politiek van Noordwijkerhout en hij zich daarbij zeer verdienstelijk heeft gemaakt voor ons dorp, gaf de burgemeester aan dat Bas de Haas benoemd is tot ereburger van ons dorp.

U kunt de volledige speech terugluisteren via de volgende link punt nummer 6 op de website van de gemeente Noordwijkerhout, klik hier.

Foto's redactie BON.