Datum: 07-08-2020 - 14:35
20
feb
'14

Carnavalsmis bij de Duinknijnen.

Als goede gewoonte beginnen de Duinknijnen het weekend vóór het grote carnaval met een carnavalsmis, deze is a.s. zondag 23 februari om 11.00 uur in de Heilig Hart van Jezus kerk. Voor de 20e keer doen we dit alweer en voor menigeen dan ook niet meer weg te denken...

Prins Moesica en Prinses Vemicia en Jeugdprins Party en zijn Prinses Fun hebben als thema voor de viering gekozen voor AMORE e PASSIONE. Met dit thema willen zij uitdrukking geven aan de liefde en passie voor mens en dier en hoe we ons leven invulling geven.

Natuurlijk zullen we ook aandacht geven aan het 22 jarig bestaan van onze Jeugd, de Dwergknijnen. Pastoor Franken zal in deze carnavalsmis voorgaan. Het carnavalsgelegenheidskoor bestaande uit dames en heren van onze vereniging zal onder leiding van Berry en Heidi v.d. Bercken de viering muzikaal opluisteren. Er zal ook nog een instrumentaal intermezzo worden uitgevoerd door diverse muzikanten. We verwachten weer een hele mooie viering en hopen op uw aanwezigheid.