Datum: 30-06-2022 - 23:56
05
jul
'12

Loting KNVB Beker: Gemert-VVSB en bij winst tegen Vitesse.

Donderdagmiddag 5 juli is er geloot voor de eerste en tweede ronde van de KNVB Beker. Als topklasser VVSB in de eerste ronde de uitwedstrijd tegen Gemert wint, speelt het in de tweede ronde een thuisduel tegen eredivisieclub Vitesse, de club van de nieuwe trainer Fred Rutten...

VVSB kwam Fred Rutten vorig jaar ook al tegen, alleen zat Rutten toen nog bij PSV. De duels in de eerste ronde worden afgewerkt op 22 augustus. De tweede ronde is verdeeld over drie dagen: dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 september.

Loting eerste ronde KNVB Beker:
Gemert - VVSB
Kozakken Boys - Alcides
EHC/Heuts - SC Genemuiden
IJsselmeervogels - Argon
Internos - ONS/Boso Sneek
Excelsior'31 - Lienden
Chabab - RVVH
Rijnsburgse Boys - HSC'21
Kloetinge - EVV
Staphorst - Haaglandia/SirWinston
Sparta Nijkerk - WKE
Spakenburg - Achilles'29
De Treffers - Montfoort
Capelle - GVV Unitas
De Zouaven - DETO
VVOG - Leonidas
Noordwijk - Sittard
SWZ/Boso Sneek - De Jodan Boys
JVC Cuijk - Barendrecht
Xerxes DZB - NVC
HBS - HHC Hardenberg
UNA/Brinkvast - Scheveningen
DVS'33 Ermelo - AFC
FC Lisse - RKHVV
GVVV - Groene Ster
ADO'20 - Katwijk
Hoogeveen - DESO/Van der Horst
SC Feyenoord - Hollandia

Loting tweede ronde KNVB Beker:
AZ - SC Veendam
NEC - Feyenoord
Chabab/RVVH - FC Twente
Gemert/VVSB-Vitesse
FC Utrecht - Ajax
Spakenburg/Achilles'29 - PSV
Kozakken Boys/Alcides - SC Heerenveen
Roda JC - PEC Zwolle
Rijnsburgse Boys/HSC'21 - FC Volendam
Sparta - AGOVV
Sparta Nijkerk/WKE - De Graafschap
De Zouaven/DETO - EHC Heuts/SC Genemuiden
Go Ahead Eagles - VVV-Venlo
JVC Cuijk/Barendrecht - FC Eindhoven
SWZ/Jodan Boys - Noordwijk/Sittard
Willem II - FC Dordrecht
SC Feyenoord/Hollandia - Fortuna Sittard
UNA Brinkvast/Scheveningen - FC Oss
IJsselmeervogels/Argon - ADO Den Haag
Xerxes DZB/NVC - Helmond Sport
Kloetinge/EVV - Telstar
DVS'33/AFC - FC Den Bosch
Staphorst/Haaglandia - De Treffers/Montfoort
Hoogeveen/DESO - SC Cambuur
GVVV/Groene Ster - FC Groningen
Excelsior'31/Lienden - Heracles
MVV - NAC
ADO'20/Katwijk - Almere City
Capelle/GVV Unitas - HBS/HHC Hardenberg
VVOG/Leonidas - FC Emmen
FC Lisse/RKHVV - RKC Waalwijk