Datum: 11-08-2020 - 03:29
04
me
'17

Koningsmarkt Scouting Bosgeest weer prima verlopen.

27 april was het weer Koningsdag met uitaard weer de Koningsmarkt van Scouting Bosgeest. De 56e markt alweer. Ondanks de wat mindere weersvoorspellingen heeft Noordwijkerhout weer massaal onze markt weten te vinden. Er is goed gekocht bij de...

meer dan 50 kramen maar ook de Euro lotterij, met prijzen gesponsord door vele ondernemers uit ons dorp, was om 14:00 uur uitverkocht. Ook hebben vele kinderen weer een leuke middag gehad bij het Kinderparadijs.

 


Met de opbrengst van de markt en de verkoop van stroopwafels, heeft u Scouting Bosgeest een steuntje in de rug gegeven. Op deze manier kunnen wij de contributie laag houden en ons clubhuis onderhouden.
We willen iedereen bedanken voor het inleveren en kopen van spullen en voor alle hulp die wij gehad hebben.
Hierbij de linken van de publicaties van BON op koningsdag 2017. Klik   hier en  hier voor de berichten.
Tekst en foto: Scouting Bosgeest..