Datum: 10-08-2020 - 07:35
12
mrt
'17

Regenboogwedstrijd bij de campagneweek ‘Ik ben welkom’.

Net als alle andere openbare scholen willen wij er de aandacht op vestigen dat 'Iedereen welkom' is op onze school. En ook de Hommels, een afdeling van het Raamwerk, en de Kindervillawereld staan voor u open. Op dinsdag 21 maart bent u welkom tussen...

19.00 uur en 21.00 uur en ook op woensdag 22 maart bent u welkom tussen 08.30 uur en 14.45 uur, om onze school eens vanbinnen te bekijken onder het genot van een kopje koffie of thee.

Alle kinderen hebben de opdracht gekregen een promotieposter (klik hier) op te hangen en liefst op een originele plek. De 10 origineelste inzenders krijgen een prijs. Dus ziet u een poster hangen op een grappige of goed gekozen plek, geef het aan ons door of maak er een foto van en mail die naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

En natuurlijk hopen we dat u langs komt om onze school te bekijken en daarna oprecht kunt zeggen “Ik ben welkom op de Regenboog!”

 

Ambachtsweg 1
2211 JN Noordwijkerhout
www.deregenboogschool.nl.