Datum: 18-01-2022 - 18:28
06
dec
'16

Noordwijkerhoutse Runners weer aanwezig tijdens Lichtjesavond.

Dit jaar doet ons team voor de 10e keer mee aan de Roparun. Om geld om te halen voor dit goede doel staan we ook dit jaar weer met stand tijdens Lichtjesavond op 16 december. Onze stand is tegenover de Gebra. Ons vaste plekje inmiddels. Zoals ieder jaar verkopen wij weer...

onze loten. Daarnaast kunt u weer de bekende plantenbakjes kopen.

En natuurlijk is onze wensboom niet te missen. U kunt een hartje kopen voor € 1,-. U noteert de naam van degene waarvan u vindt dat die een verrassing verdient. Onder de hartjes trekken we een naam van een man, vrouw en kind. Die gaan we verrassen met een wenspakketje. Ook voor een glaasje glüwein of chocolademelk bent u van harte welkom!

Wilt u de Roparun ook zelf een keer meemaken? Dat is mogelijk!  We zoeken nog 2 enthousiaste personen die mee willen als chauffeur/kaartlezer. Denkt u dat dit wat voor u is? Kom dan langs op Lichtjesavond. Marja Vleugel vertelt u graag wat er van u verwacht wordt en welk avontuur u gaat beleven.

Meer informatie over ons team op www.noordwijkerhoutserunners.nl. Meer informatie over de Roparun: www.roparun.nl.

Tekst en foto's Noordwijkerhoutse Runners.