Datum: 05-12-2021 - 00:32
19
nov
'16

Premier Mark Rutte doet een bakkie in Noordwijkerhout (foto's + update filmpje interview)

Premier Mark Rutte heeft onder grote belangstelling op zaterdagmorgen, zomaar even een uurtje 'gezellig een bakkie' gedaan in Noordwijkerhout. De premier was al van plan om naar ons dorp te komen, want in Leeuwenhorst vindt vandaag ook het partijcongres van de VVD plaats...

Dit bracht het plaatselijke VVD-lid Sanneke Zandbergen-Nulkes op het idee om onze premier uit te nodigen voor een bakkie en met de verkiezingen in het vooruitzicht in gesprek te laten gaan met inwoners van ons dorp.

Premier Mark Rutte nam, voor zover dat kon in een uurtje, ruim de tijd om de vele vragen die ook de Noordwijkerhouters bezighouden te beantwoorden. Natuurlijk was er ook volop de gelegenheid voor een selfie met de premier bij restaurant &Stroop aan de Dorpsringweg.

De redactie van BON en Cilene Geerlings van het VVV-Noordwijkerhout hebben een kort interview met Mark Rutte mogen doen, klik voor het filmpje met interviews en een verder verslag.

Foto's BON.