11
sep
'16

Update: uitslagen, foto's, filmpjes van de Oranjefeesten 2016.

Helaas moeten we weer een jaartje wachten op de Oranjefeesten in Noordwijkerhout. Wat nog rest zijn de foto's, de uitslagen en het aantal deelnemers van de vele activiteiten die door de Oranjevereniging georganiseerd werden. We geven u de uitslagen, foto's en filmpjes van de...

betreffende dag/activiteit en van de verschillende fotografen, deze kunt u zien door op de blauwe link te klikken.

Foto's van de prijsuitreiking op donderdagavond in Restaurant Zegers gemaakt door Bert van Nobelen, staan in de fotogalerij onderaan de pagina. (klik hier)

U kunt ook foto's bekijken op BON en de volgende fotowebsites:

* Blik Op Noordwijkerhout
Zondagochtend - baggerloop (incl filmpje)
Zondagmiddag - darttoernooi
Maandagavond - bowling, zwemmen, bridge
Dinsdag - de gehele dag met diverse activiteiten
Woensdagmorgen - tonknuppelen, jeu de boules, spelochtend scholen
Woensdagmiddag - tonknuppelen jeugd, wielerronde, tonsjorren, optreden twirlgroep
Donderdagmorgen - vissen, klootgooien, schatgraven, foto's/verslag vogelschieten
Donderdagmiddag - motorcross, tobbetje steken (avond - filmpje vuurwerk)
* JP/Snapshot.
Voor al zijn foto's klik hier. (motorcross, tobbetje steken, ect) Volgen zsm.
* Stef Warmerdam
Foto's motorcross
* Oranjevereniging Noordwijkerhout:
Klik hier voor alle foto's.
* The Fairground / Firework Master
Filmpje kermis 2016
* Dream Fireworks
Vuurwerkshow kermis Noordwijkerhout 2016
Uitslagen Oranjefeesten 2016 Oranjevereniging Noordwijkerhout
ZONDAG 4 SEPTEMBER
Baggerloop:  375  deelnemers
Grootste groep deelnemers: Modderpannekoeken
Oudste deelnemers: Gerard Kuijpers (63) en Oma Lia (70+)
Pechprijs: Abraham (Arres vd Burg)

Mooiste outfit:
1. Tennisclub
2. Tirolergroep
3. Halloween

Jongens t/m 16 jaar + tijd:
1. Syb Alkemade 
2. Luuk Duivenvoorde 
3. Siep Heemskerk 
Meisjes t/m 16 jaar + tijd:
1. Jante Blok
2. Kristal van Abswoude
3. Noa de Vos
Vrouwen 17 t/m 88 + tijd:
1. Dorien Barnhoorn 
2. Lotte Cremer
3. Annika Hoogeveen
Mannen 17 t/m 88 + tijd:
1. Bart Duivenvoorde
2. Huub Nijs
3. Ron Janssen

Openlucht Darttoernooi:
Finale uitslag:
1.  Dustin Straver
2.  Bart Smit
3.  André Ligthart / Ronald Boot

Verliezersronde :
1.  Ben Moederscheim
2.  Mario Spaanse
3.  Wim van Hartingsveld / Eric Moerland

Koppeldarttoernooi recreanten :
1. Ben en Rob
2. Dennis en Peet
3. Remon en Martijn

MAANDAG 5 SEPTEMBER
13e Noordwijkerhoutse Oranjezwemkampioenschappen: 44 deelnemers
Recreanten niet lid van de ZV Noordwijkerhout
Jongens 6 jaar en jonger
1e Jasper Rotteveel
2e Jeffrey Brouwer
Meisjes 6 en jonger
1e Tess Meeuwissen
2e Suus Klein
Meisjes 7 jaar
1e Lynn v.d. Slot
Jongens 8 jaar
1e Wesley v. Basten
Jongens 10 jaar
1e Wout Parlevliet

Recreanten:
Jongens  6 jaar en jonger
1e Koos de Jong
2e Jarno Bakker
Meisjes 6 jaar en jonger
1e Nina Tetteroo
2e Pien Hogervorst
3e Lynn Tetteroo
Jongens 7 jaar
1e Roy Tetteroo
Meisjes 7 jaar
1e Suuz Griekspoor
Jongens 8 jaar
1e Luuk Konijnenburg
2e Jasper Vrieling
Jongens 9 jaar
1e Thijs Griekspoor
Jongens 10 jaar
1e Niels Duivenvoorde
2e Akin Zwaan
Meisjes 10 jaar
1e Jasmijn Kok
2e Lotte v. Basten
Jongens 13 jaar
1e Daan Duivenvoorde
Meisjes 13 jaar
1e Suus v.d. Slot
2e Azra Zwaan
Volwassen / man
1e Jordi Edelaar
2e Gerard Rotteveel
Volwassen / vrouw
1e Sandra Tetteroo
Wedstrijd:
Meisjes 9 jaar
1e Floor Hogervorst
2e Amy de Jong
Meisjes 10 jaar
1e Fay v. Graas
Jongens 11 jaar
1e Conor Baker
2e Tim v.d. Zalm
3e Tycho Knijnenburg
Meisjes 12 jaar
1e Liz v. Graas
Jongens 14 jaar
1e Tim Duivenvoorde
2e Jelle Koomen
3e Mark Troost
Meisjes 14 jaar
1e Marjolein Peereboom
2e Mira Mens
Jongens 16 jaar
1e Onno Mens
Meisjes 16 jaar
1e Eline v.d. Vosse
Jongens 17 jaar en ouder
1e Jeff Duivenvoorde
2e Tim de Jong
Meisjes 17 jaar en ouder
1e Maaike Baker

25ste Oranjebridgedrive: 114 deelnemers
Lijn A: Rood
1. Els van der Meer en Wim van der meer 58,33%
2. Ageeth v.d. Beek en Hers Geerlings 55,21%
3. Marcel Felix en Kees Vink 54,17 %
Lijn B: Blauw
1.  Jos Willemse en Koos de Vroomen 67,50 %
2.  Marleen Balk en Piet Balk 58,33%
3.  Ria Lucassen en Nel van Paridon 55,56%
Lijn C: Groen
1. Miep Geerlings en Riek v.d. Lans 59,72%
2. Dineke Bod en Arie Brama 57,64%
3. Corrie Duivenvoorden en Lenie van Eeden 55,90%
Lijn D: Oranje
1.  Herma v.d. Lans en Lydia v.d. Niet 67,36%
2.  Cock Janssen en Agnes Dijkstra 61,11%
3.  Riet Duivenvoorden en Ria Koster 59,38%

Jeugdbowlingtoernooi: 43 deelnemers
Jeugd:
1. Jeroen Koot - 203
2.  Siebe Keizer - 202
3.  Jort Reitsema - 200
Winnende team: Sjaaki Trekhaaki

Volwassenen bowling: 80 deelnemers
1. team van der Slot - 1658
2. team King Pin - 1498
3. team Nooit in de goot - 1470
Hoogste gemiddelde inclusief handicap
Mannen: Lex van Houten - 193
Vrouwen: Jannie van de Berg - 149

DINSDAG  6 SEPTEMBER
Oranjesuperbingo: 75 deelnemers
4 rondes Bingo
1. mw. Dofferhof
1. mw. Zwerver
1. mw. Warmerdam
1. mw. Bijlemeer

Leukst verklede:
Fam. Leenderts

Kleurwedstrijd Munnekeweij:
1. mw. Theunissen
2. mw. Willem
3. mw. Maarschalk
Jeugd Oranjeloop en Spoc loop: 138 deelnemende kinderen
Meisjes t/m 11 jaar:
1. Fem Noppen
2. Claartje Goedhart
3. Ella
Jongens t/m 11 jaar:
1. Nick Duinkerken
2. Daan de Mooy
3. Bryan Kaak
Meisjes t/m 14 jaar:
1. Hieke Böhm
2. Mandy Duinkerken
3. Jente Blok
Jongens t/m 14 jaar:
1. Roy Meiland
2. Sven Derksen
3. Daan Warmerdam

Super Prestige Oranje Circuit: 298 deelnemers
Dames:
1. Vanessa Voskuilen
2. Cindy Blok
3. Carmen Oosterkamp
Heren:
1. Hans van Hateren
2. Pieter Houtekamer
3. Bram Prins

Etalage puzzelwedstrijd: 110 deelnemers
1. Anneke van Elshout
2. Irma Post
3. Alinda Kruit

Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis: 52 deelnemers
1. Lien Heemskerk 7290 punten
2. Lies v.d. Berg 6990 punten
3. Ge v.d. Berg 6875 punten

WOENSDAG 7 SEPTEMBER
Jeu de Boules: 21  deelnemers
1. Piet Brama / Theo d’Hooghe
2. Joke v.d. Berg / Dora de Jong
3. An Warmerdam - Leo Turenhout - Theo v.d. Wiel - Nic Duivenvoorde
Tonknuppelen heren en dames : 563 deelnemers - 458 heren en 105 dames
Baan 1
Ton 1. Frank Duivenvoorden
Ton 2. Erik Verwer
Ton 3. Arno v.d. Voort
Geldton Max Brama
Baan 2
Ton 1. Ruud v.d. Zalm
Ton 2. Erwin Kruze
Ton 3. Wouter Zuiderduin
Geldton Michel Grimbergen
Baan 3
Ton 1. Erik Duivenvoorden
Ton 2. Barry Westdijk
Ton 3. Jan Aartman
Geldton Gert Jan Vink
Baan 4
Ton 1. Ronald Beekhuizen  (Wint ook de Ron v.d. Burg Wisselbokaal)
Ton 2. Niels Verwey
Ton 3. Hans Edelaar
Geldton  Rien de Jong
Baan 5
Ton 1. Jos de Kapper
Ton 2. Michael van Wieringen
Ton 3. Sander de Moor
Geldton  Otto van Koos
Baan 6
Ton 1. Sam Doeve
Ton 2. Rick Bakker
Ton 3. Jur Pompe
Geldton  Ties
Baan 7
Ton 1.  Peter van Steijn
Ton 2.  Ferry v.d. Hoorn
Ton 3.  Kevin v.d. Togt
Geldton Jeroen Damen
Baan 8
Ton1. Raymond Duivenvoorden
Ton2. Stefan Hooghiemstra
Ton3. Mart v.d. Burg
Geldton Ed van Wetten
Dames 1
Ton 1. Jannie Mulder
Ton 2. Cynthia van Elk
Ton 3. Cynthia van Elk
Geldton Daisy van Eeden
Dames 2
Ton 1. Natasja den Elzen
Ton 2. Laura Duivenvoorde
Ton 3. Nelleke van der Wiel
Geldton Michelle Pesschier

Tonknuppelen kinderen: 77 deelnemers
Baan 1
Ton 1. Joey Arnold
Ton 2. Bas Warmerdam
Ton 3. Jones Amghar
Baan 2
Ton 1. Luke Warmerdam
Ton 2. Mirre ten Hoopen
Ton 3. Roos Vletten
Baan 3
Ton 1. Lars Derksen
Ton 2. Jarne Duijndam
Ton 3. Kayleigh Cullem

70ste Ronde van Noordwijkerhout Jeugdwedstrijd: 63 deelnemers
Jongens 7-8 jaar
1.    Sven Halvemaan / Roy Tetteroo
2.    Wesley van Basten
3.    Oscar Heemskerk
Meisjes 7-8 jaar
1.    Floor Schouls
2.    Nikki van Schie
3.    Nina van Steijn
Jongens 9-10 jaar
1.    Wout Parlevliet
2.    Jelmer v.d. Slot
3.    Niels Duivenvoorde
Meisjes 9-10 jaar
1.     Floor Hoogervorst
2.     Demi Halvemaan
3.     Lotte van Basten
Jongens 11-12 jaar
1.     Tim van der Zalm
2.     Dave Langelaan
3.     Yuri van Manen
Meisjes 11-12 jaar
1.     Janine Batenburg
2.     Charlotte Moolenaar
Aantal deelnemers 45

Elite/ Belofte
1. Robin Wennekes
2. Nick zuidenwind
3. Johim Ariesen
Aantal deelnemers  60

Trimmers dames
1 Elise van Hage
2 Suzan Haasnoot
3.Denise van der Hulst

Trimmers 40 plus
1. Peter van der Reep
2. Ron Kortekaas
3. Chris Capel
Trimmers 40 min
1. Gerben van der Reep
2. Bart van Ruiten
3. Sjoerd van Kampen

Overall winnaar trimmerswedstrijd
Peter van der Reep
Eerst aankomende Noordwijkerhouter en daarmee winnaar van de fiets Bart van Ruiten.

Tonsjorren : 14 teams - 12 heren 2 dames
Recordgewicht 300kg
Tonsjorren dames:
1. De meiden v.d. Witte Kerk
2. De Moontjes
Tonsjorren heren:
1. De Baggerbende
2. De Losse polsjes
3. En het volgende team is

Lampionnenoptocht: 130 deelnemers

DONDERDAG 8 SEPTEMBER
Viswedstrijd:  37 deelnemers
Heren
Ben Persoon
Arend Hoogeveen
Damen
Marian v.d. Burg

Vogelschieten: 63 deelnemers
Dames
1.   Lia v. Nobelen           95
2.   Chantal Ruigrok        79
3.   Judith v.d. Linden     59
Heren
1.  Erik Duivenvoorde   110
2.  Ivo Nouland             106
3.  Ron Kromhout          97

Klootgooien: 32 deelnemers
Munnekeweij: 8 deelnemers
1. Mevr. van Dam
2. Mevr. Bijlemeer
3. Mevr. van der Tang
Niet Munnekeweij’ers: 24 deelnemers
1. Teun v.d. Berg
2. Engel Plug
3. Arie Plug
Schatgraven: 300 deelnemers
Hoofdprijs
Sofie Uittenbogaard, 7 jaar
Cas Bos, 6 jaar
Femke Duivenvoorde, 3 jaar
Stef Geerlings, 2 jaar

Motorcross: 128 deelnemers
Bromfietsklasse
1. Jeroen van Aalst
2. Mark Kuijf
3. Stefan v.d. Have
50CC
1. Lotte van Drunen
2. Silvie Wolters
3. Tim Wolters
65cc grote wielen
1. Joeri Sommer
2. Noortje Hoogeboom
3. Ivan Griekspoor
65cc kleine wielen
1. Noah Ho
2. Milan Beijer
3. Jenitty v.d. Beek
85cc grote wielen
1. Sem Beijer
2. Stef Nesselaar
3. Jeff Bruggeman
85cc kleine wielen
1. Wessel Catshoek
2. Mike den Bleker
3. Thomas v.d. Burg
MX1
1. Peter Heemskerk
2. Martijn v.d. Weijden
3. Rick Disseldorp
MX2 2 tact
1. Mike Plesman
2. Jacco Hartmans
3. Robby Hoogenboom
MX2 4 tact
1. Piet v.d. Linden
2. Julian de Groot
3. Rob Vink
Superklasse
1. Lars Griekspoor
2. Richard Nugteren
3. Tino Winter
Off the road
1. Cor Warmerdam
2. Peter Meilink
3. Erik Jan Kleverlaan
Veteranen
1. Chris van Groen
2. Peter van Schie
3. Hein Hachmang
Palingtoernooi Tennis: 45 deelnemers

Tobbetje steken kinderen:
1. Wout
2. Abdulla
3. Roos
Tobbetje steken volwassenen:
1. Peter van Nes

Kleurwedstrijd:  83 deelnemers
0-2 jaar  Keano de Klerk
3 jaar     Joni v.d. Berg
4 jaar     Cas Brama
5 jaar     Tess Meeuwissen
6 jaar      Fien Heemskerk
7-8  jaar Megan Grimminck

Advertentiepuzzel: 256 inzendingen
1.  Conny v.d. Berg
2.  Lisa v.d. Zwet
3.  Joke v.d. Berg


Foto's prijsuitreiking Bert van Nobelen.