Datum: 02-10-2023 - 17:53
07
sep
'23
Probeerbadminton cursus van 10 lessen voor 25 euro bij BadmintonKlub Noordwijkerhout.
Geschreven door BadmintonKlub Noordwijkerhout (BKN)
Foto's BadmintonKlub Noordwijkerhout (BKN)

Probeerbadminton cursus van 10 lessen voor 25 euro bij BadmintonKlub Noordwijkerhout.

Ook dit jaar doet onze vereniging BadmintonKlub Noordwijkerhout weer mee met probeerbaminton.nu. Dit is een landelijke campagne die door de badmintonbond ondersteund wordt, zie de site www.probeerbadminton.nl. De kosten zijn 25 euro voor 10 lessen. In de lessen worden de beginselen van badminton geleerd en de spelregels uitgelegd. De lessen worden door een gediplomeerde trainer gegeven. Vorig jaar was een succes. En we hopen dat ook jaar er weer...

mensen zijn die enthousiast worden en uiteindelijk lid worden van onze vereniging. We starten op dinsdag 3 oktober zowel voor de jeugd als de senioren. De jeugd start om 18:30 uur en de senioren om 20:00 uur.

Rackets zijn beschikbaar en ook natuurlijk shuttles. Graag sportschoenen zonder zwarte zolen meenemen. Wij spelen in de 'Tijdelijke Schelft'. Voor meer informatie over onze vereniging zie onze website www.bknwh.nl