Datum: 25-09-2023 - 06:07
02
aug
'23
Dagboek verhuizing Dierenhoeve (16): Dierenhoeve sluit van 7 tot 27 augustus voor de definitieve verhuizing.
Geschreven door Kinderboerderij De Dierenhoeve
Foto's Redactie BON

Dagboek verhuizing Dierenhoeve (16): Dierenhoeve sluit van 7 tot 27 augustus voor de definitieve verhuizing.

Er zijn achter de schermen grote stappen gezet om eindelijk, na jaren van onderzoeken en plannen maken, de verhuizing van de Zorg- en Kinderboerderij De Dierenhoeve ook zichtbaar in gang te zetten. Als eerste verhuisde men naar een tijdelijke locatie zoals eerder al op BON bericht, daarna naar de nieuwe locatie en dat is de grond rondom het Pesthuis, naast de Engelse Tuin op Landgoed in den Houte. In samenspraak met het bestuur...

van de Dierenhoeve gaan we hier op BON een dagboek over de verhuizing bijhouden, om u goed op de hoogte te houden over de verdere stappen en ontwikkelingen. Onder ieder nieuw dagboek-item staan de al eerder verschenen nieuwsberichten over de verhuizing en alles wat daarmee te maken heeft.

Update 02-08-2023: Dierenhoeve sluit van 7 tot 27 augustus voor de definitieve verhuizing.
Vanaf 7 augustus tot 27 augustus is Kinderboerderij De Dierenhoeve gesloten wegens de definitieve verhuizing naar De Engelse Tuin, achter en naast het Pesthuis (zie alle foto's). Er wordt al druk gewerkt op deze plek om alles in 20 dagen voor elkaar te kunnen krijgen. Het emoe-verblijf is al bijna klaar en de graasweide in de Engelse Tuin kunnen beweid worden. Ook zijn de meeste afscheidingen, al gezet.

Twee van de kleine loodsen zijn al geplaatst. Dit dankzij vrijwilligers en Projectontwikkelaar Novaform/Trebbe. Deze week worden de elektriciteit, riool en water nog aangelegd door JDB. Hierna kan dan Het Koffiehuis en toiletgebouw naar de nieuwe plek gehesen worden en in de weken erna gaan de dieren rustig naar hun nieuwe verblijven.

Kortom, een hele operatie! Waarbij De Dierenhoeve alle steun kan gebruiken. De Dierenhoeve hoopt iedereen weer na 27 augustus te kunnen ontvangen op de nieuwe locatie aan de Sint Marielaan. 

Ook neemt De Dierenhoeve het onderhoud van de Engelse en Franse Tuin en Begraafplaats op zich. De Dierenhoeve is daarvoor op zoek naar vrijwilligers die het leuk vinden om samen met de mensen van De Dierenhoeve in de Franse en Engelse Tuin te werken!

Vind je het leuk om een paar uur per week te tuinieren en te helpen in deze mooie tuinen meld je dan via het contactformulier op de website; dierenhoeve.nl of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Dagboek 15 > 13-07-2023: Maand augustus in het teken van de definitieve verhuizing, helpt u een handje mee?

Dagboek 14 > 25-02-2023: De Dierenhoeve gaat weer verhuizen.

Dagboek 13 > 27-08-2022: Boerderij Dierenhoeve na meer dan 60 jaar gesloopt. (foto's)

Dagboek 12 > 01-04-2022: Dierenhoeve op nieuwe locatie feestelijk geopend door 4-jarige Maan in een witte wereld. (foto's).

Dagboek 11 > 20-03-2022: Kinderboerderij opent binnenkort weer haar deuren.
 
Dagboek 10 > 13-03-2022: Leden van de Rotary-club steken handen uit de mouwen op de Dierenhoeve tijdens NLdoet.

Dagboek 9 > 11-03-2022: Medewerkers Woningstichting Padua steken handen uit de mouwen op de Dierenhoeve tijdens NLdoet.

Dagboek 8 > 03-03-2022: Start verhuizing van dieren naar nieuwe locatie. (foto's)

Dagboek 7 > 22-02-2022: Foto-update (klik hier).

Dagboek 6 > 03-02-2022: De verhuizing is in volle gang, wie kan een handje helpen? (foto's)

Dagboek 5 > 18-01-2022: Dierenhoeve gesloten en koffiehuis op tijdelijke locatie geplaatst. (foto's)

Dagboek 4 > 28-10-2021: Ondertekening overeenkomst aankoop grond en Pesthuis. (foto's)

Dagboek 3 > 12-10-2021: Kinderopvang Boerderijkids klaar voor de toekomst op Landgoed in den Houte. (foto's)

Dagboek 2 > 19-09-2021: Dierenhoeve viert nog één keer uitbundig feest op hun oude vertrouwde stekkie. (foto's)

Dagboek 1 > 04-09-2021: Dierenhoeve verhuist naar een tijdelijke plek voor definitieve nieuwe locatie. (foto's)


Oude foto's PR en foto's sloop boerderij BON.