Datum: 01-06-2023 - 00:56
21
apr
'23
Bloemencorso Bollenstreek 2023 in Noordwijkerhout. (foto's corsowagens op Schelftweg)
Geschreven door Redactie BON
Foto's Redactie BON

Bloemencorso Bollenstreek 2023 in Noordwijkerhout. (foto's corsowagens op Schelftweg)

Vanavond vrijdagavond 21 april rijdt weer het Verlichte Bloemencorso Bollenstreek door Noordwijkerhout, het bloemenhart van de Bollenstreek. Na aankomst in de middag rond 15.30 uur in ons dorp, konden de vele bezoekers van ons dorp onder goede weersomstandigheden de geparkeerde praal- en luxewagens van dichtbij bewonderen en fotograferen op de Brink en de Herenweg. Tevens kunnen de bezoekers uit binnen- en buitenland en dorpsgenoten...

genieten van de opgestelde bloemmozaïeken rondom de Witte Kerk en twee elders in het dorp. Maar ook van de verschillende straatartiesten, Shantykoor De Zilk, de vele terrassen van de plaatselijke horeca, maar ook van de bloemenshow Flower Event in de Witte Kerk van Noordwijkerhout.

Vanavond vanaf 21.15 uur rijden, na de openingshandeling door Muziekvereniging De Harpe Davids met Maestro-winnaar Jan Aartman, de verlichte praal- en luxewagens door het centrum van Noordwijkerhout. Maar daar later meer info over met de bijbehorende foto's.