Datum: 31-03-2023 - 17:16
Geniet met Pasen van een Paasontbijt, Paasbrunch of Paasdiner bij:
Como & Co, Eeterij de Beleving of Landgoed Tespelduyn. Klik hier!
Klik hier voor alle (weekend)acties!

 

26
okt
'22
Fietsersbond Noordwijk zoekt kennismaking met alle kernen.
Geschreven door Redactie BON
Foto's Redactie BON

Fietsersbond Noordwijk zoekt kennismaking met alle kernen.

De Fietsersbond afdeling Noordwijk organiseert op maandagavond 31 oktober een kennismakingsavond voor haar leden uit de kernen Noordwijk, Noordwijkerhout en De Zilk. Niet leden die geïnteresseerd zijn in de activiteiten van de Fietsersbond zijn ook van harte welkom. Fietsersbond Noordwijk heeft regelmatig overleg met de gemeente over zaken die met fietsen te maken hebben. Veiligheid, weginrichting, wegonderhoud zijn daarbij vaste agendapunten...

Onze leden kunnen daarbij een belangrijke rol spelen. De Fietsersbond wil zich, in samenwerking met andere organisaties, ook bezighouden met activiteiten binnen de gemeente gericht op fietsers. Graag willen we nader kennismaken met onze leden en geïnteresseerden en ideeën uitwisselen over onze werkzaamheden.

* Locatie: sportpark Duinwetering, bovenverdieping. Er is een lift aanwezig.
* Tijd: aanvang 19.30 uur, einde rond 21.00 uur.
* In verband met de organisatie graag aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..