Datum: 25-09-2022 - 01:28
8 aanbiedingen met (weekend)voordeel 
op de BON-actiepagina, klik hier.

 

17
sep
'22
Dagboek Oranjefeesten 2022: de uitslagen en foto's.
Geschreven door Redactie BON
Foto's Redactie BON

Dagboek Oranjefeesten 2022: de uitslagen en foto's.

De redactie van BON heeft tijdens de succesvolle en gezellige Oranjefeestdagen van 2022, van zaterdag 3 september tot en met zaterdag 10 september, zoveel mogelijk activiteiten bezocht. We hebben er voor u een dagboek met fotoverslag van bijgehouden en geplaatst op BON. De Oranjevereniging Noordwijkerhout heeft alle uitslagen van de verschillende activiteiten voor u op een rijtje gezet...

Klik op de onderstaande link voor een verslag en foto's van de betreffende dag en daaronder staan de uitslagen.

Dagboek Oranjefeesten 2022: zaterdag en zondag (foto's Glamour Bingo, Baggerloop, Boekhorstruiters)

Dagboek Oranjefeesten 2022: maandag (foto's > klaverjassen, vlotbruggen, bridge en team 'Los Ballos' winnaar Oranjebowlingbokaal)

Dagboek Oranjefeesten 2022: dinsdag (foto's > jaarmarkt, seniorenmiddag Munnekeweij, kermis opening/avond)

Dagboek Oranjefeesten 2022: woensdag (foto's > Schatgraven, Oranjeloop, Steegfeest)

Dagboek Oranjefeesten 2022 donderdag: (lucht)foto's > viswedstrijd, vogelschieten, sjoelen, klootgooien, schijt je rijk, tonsjorren, artiesten (filmpje).

* Dagboek Oranjefeesten 2022 vrijdag: (foto's + update dronefilmpje > Tonknuppelen).

Dagboek Oranjefeesten 2022 vrijdag: (foto's > wielerronde met de 'Ronde van Noordwijkerhout').

Dagboek Oranjefeesten 2022 vrijdag: (foto's + filmpje > afsluiting Oranjefeesten met lasershow.

Dagboek Oranjefeesten 2022 zaterdag: (160 foto's Grand Prix motorcross).

Uitslagen Oranjefeesten 2022

Zaterdag 3 september

GlamourBingo: 190 personen

Zondag 4 september

Baggerloop: +/- 500 deelnemers
Jongens t/m 16 jaar
1. Rens van Haaster - 2. Pepijn Heemskerk - 3. Job Oostdam
Meisjes t/m 16 jaar
1. Liselotte Heemskerk - 2. Bibi Boerhout - 3. Pip en Suus v.d. Slot
Mannen van 17 tot 88
1. Huub Nijs - 2. Sjoerd van Schaik - 3. Ard v.d. Slot
Vrouwen van 17 tot 88
1. Dorien Barnhoorn – 2. Irma van Ankeren – 3. Katinka van Schurinth
Mooiste outfit
1. Mexicanen - 2. Man met roze tutu - 3. In het verband
Grootste groep - Plaggenstampers
Oudste deelnemer - Piet Broekhof (72)
Oudste deelneemster - Irma van Ankeren (52)

Kris Kras Cross: ?? deelnemers
Geen uitslag bekend

Menwedstrijden: ?? deelnemers
Geen uitslag bekend

Maandag 5 september

Biljarten-vlotbrug: 14 deelnemers
1. Mart Geerlings
2. Leo de Groot
3. Joop Broekhof

Klaverjassen en Jokeren: 48 deelnemers

Junior Bowling: ?? deelnemers
Meisjes
1. Lotte v/d Hulst - 190
2. Kate Hermans - 165
3. Nienke Duivenvoorde – 140
Jongens
1. Bram Aartman - 153
2. Cas Meeuwenoord - 153
3. Siebe Zuiderduin - 152

Oranjebridgedrive: 72 deelnemers
Lijn A:
1. Aad Bader en Nico van Wieringen - percentage 60,42
2. Maurice v.d. Berg en Nico v.d. Berg - percentage 57,50
3. Dammie Heemskerk en Kees de Ridder - percentage 57,08

Lijn B:
1. Ria Lucassen en Truus Warmerdam - percentage 59,33
2. Lenie Aartman en Joke Wijnands - percentage 57,75
2. Piet Balk en Paul Haket percentage 57,50

Lijn C:
1. Henny v.d. Burg en Fetje v.d. Steen - percentage 59,08
2. Cok Duineveld en Gerrit van Kampenhout - percentage 56,17
3. Ton Bakker en Cees Hogervorst - percentage 53,91

Oranje-Bowling-Toernooi: ?? deelnemers
1. Los Ballos – 1626
2. Nooit in de goot – 1508
3. PIN – 1494
Poedelprijs: Coby van der Linden

Dinsdag 6 september

Seniorenmiddag in Munnekeweij: 42 deelnemers

Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis: 44 deelnemers
1. Elly Verdegaal - 7358 punten
2. Gerard v.d. Burg - 7205 punten
3. Stefan Hooghiemstra - 7090 punten

Woensdag 7 september

Schatgraven: 203 deelnemers
De hoofdprijs in vak 1 is gewonnen door Mirte Rochat
De hoofdprijs in vak 2 is gewonnen door Milan van Yperen

Oranjeloop voor de jeugd: ?? deelnemers
Geen uitslag bekend

Oranjeloop voor volwassenen: ?? deelnemers
Dames
1. Lisa Edelaar
2. Babeth van Egmond
3. Claire Overdevest

Heren
1. Dennis Kulk
2. Sebastiaan Stuurman
3. Tijmen van Duivenvoorde

Donderdag 8 september

Kermis-viswedstrijd: ?? deelnemers

Vogelschieten: 59 deelnemers
Dames
1. Renate Ruigrok
2. Ina Staring
3. Ria Hartog
Heren
1. Erik Meskers
2. Mike v.d. Berg
3. Nic Meeuwenoord

Klootgooien / Gladiatorengevecht: 28 deelnemers
1. Marian Wilson
2. Jopie Ritzerveld
3. Bert de Ridder

Sjoelen: 12 deelnemers
1. Sabine v.d. Pol
2. Riek v.d. Lans
3. Riet van Gijlswijk

Kermislunch: 46 deelnemers

Bingo-Time in Puyckendam: ?? deelnemers

Palingtoernooi: 40 deelnemers

Schijt je rijk: 195 deelnemers
Omdat de koe niets heeft losgelaten is de prijs er d.m.v. een loterij de deur uitgegaan.
1. Thijs Nulkes
De naastgelegen kavels hebben allen de tweede prijs
2. Bart Griekspoor-Ineke van Teijlingen-Daniëlle den Elzen-Nick de Klerk-Silvia Peschier-Gert-Jan Verheij-dhr. Aardse-J. v.d. Poel
Naast deze prijzen zijn er ook nog 16 zuivelpakketten verloot.
Bart Griekspoor-Robert van den Burg-Stefan Immerzeel-Lars Duivenvoorde-Sandra de Winter-Merel van den Burg-Iris Biezenaar-Laurent Zuiderduin-Desire Smit-Thijs Marijnen-Mart Straathof-Henry Damen-Mark den Elzen-Kees Vree-Gerard Heemskerk-Elize Bader

Tonsjorren: ?? deelnemers
Dames
1. The bitches - Chantal, Els, Angelique, Demi en Eva
Heren
1. Nooit Verwacht (Caspers Hovenier) - Theo, Gert Jan, Koen, Bart en Martijn
2. Geen Plek te gek (De Winter heiwerken) - Mitch, Bill, Erik en Jim
3. Team Tarbo (Drinkebroeders 2) - Gert Jan, Hubert, Michel en Arjan 

Vrijdag 8 september

Tonknuppelen heren en dames: ??? deelnemers - ??? heren en ??? dames

De Ron van de Burg bokaal is gewonnen door Jeroen van Elk.

Baan 1
Ton 1. Ruud Bader
Ton 2. Peter van Berkel
Ton 3. Aad Voorn
Ton 4. Bram Salman
Baan 2
Ton 1. Niels Wijnands
Ton 2. Bas Meeuwenoord
Ton 3. Roy Uithoven
Ton 4. Olav Troost
Baan 3
Ton 1. Arjan Duivenvoorden
Ton 2. Andre v.d. Slot
Ton 3. Frans v.d. Veer
Ton 4. Sjaak Bakker
Baan 4
Ton 1. Lucas vd Zalm
Ton 2. Justin Sawaris
Ton 3. Sjors van Dam
Ton 4. Ruben van 't Wout
Baan 5
Ton 1. Tom Roos
Ton 2. Rick v.d. Bosch
Ton 3. Niels Verweij
Ton 4. Ronald Beekhuizen
Baan 6
Ton 1. Nikkie de Klerk
Ton 2. Koos v. Wieringen
Ton 3. ?
Ton 4. Bobby
Baan 7
Ton 1. Luc Weinstock
Ton 2. Ferry Warmerdam
Ton 3. Nick Immerzeel
Ton 4. Joris Aartman
Baan 8
Ton 1. Coen Duindam
Ton 2. Sjoerd de Haas
Ton 3. Selwin
Ton 4. Remond Duivenvoorde
Baan 9
Ton 1. Marco vd Berg
Ton 2. Kjeld Duwel
Ton 3. Nico Koomen
Ton 4. Michel Marijnen
Baan 10
Ton 1. Dik Witteman
Ton 2. Patrick
Ton 3. Bob Slingerland
Ton 4. Marian
Baan 11
Ton 1. Jeroen
Ton 2. Hilko
Ton 3. Erik Guldemond
Ton 4. Bas van Dijk
Dames baan 1
Ton 1. Kim Haasnoot
Ton 2. Kim Haasnoot
Ton 3. Marlous Koper
Ton 4. Silvia Peschier
Dames baan 2
Ton 1. Diana
Ton 2. Maartje Stamps
Ton 3. Annet Slingerland
Ton 4. Rachel Zegers
Dames baan 3
Ton 1. Yvonne Duivenvoorde
Ton 2. Babette van Belle
Ton 3. Carola Muilwijk
Ton 4. Nicole Disseldorp

Tonknuppelen kinderen: 59 deelnemers
Baan 10
Ton 1: Mats Willemse - voor, Joey Marijnen - na, Sem Willemse
Ton 2: Cas Westerhout - voor, Job Westerhout - na, Huub v.d. Nouland
Ton 3: Mats Willemse - voor, Joey Marijnen - na, Sem Willemse

Baan 11
Ton 1: Cas Meeuwenoord - voor, Fay Raamsveld - na, Stijn Kuipers
Ton 2: Cas Meeuwenoord - voor, Fay Raamsveld - na, Stijn Kuipers
Ton 3: Cas v.d. Berg - voor, Xem van Veen - na, Fay Raamsveld

Baan 4
Ton 1: Tim Blom - voor, Jip den Elzen - na Kees Warmerdam
Ton 2: Nienke Duivenvoorde - voor, Jolien Vrolijk - na, Rox van Zelst
Ton 3: Jolien Vrolijk - voor, Femke Duivenvoorde - na, Nienke Duivenvoorde

Wielerronde sportklasse: afgelast wegens weersomstandigheden.

Wielerronde jeugdronde: 20 deelnemers

Wielerronde sportklasse en trimmers: 40 deelnemers
1. Bart van Ruiten - 2. Bob Jonkheer - 3. André van Reek

Wielerronde Orange Bike Race: 17 deelnemers

Kleurwedstrijd: 104 deelnemers
0-2 jaar: Tessa Vreeken
3 jaar: Pepijn Kettenis
4 jaar: Madelein Kemper
5 jaar: Thomas Rietvink
6 jaar: Esmee v.d. Berg
7-8 jaar: Floor Bader

Advertentiepuzzel: 260 deelnemers
1. Silvia Houdijk
2. Olga Braam
3. Marry Does

Prijzenfestival: 1556 deelnemers
1. Constanse Sapulette
2. Leane & Elise
3. K. van Schooten
4. Miranda v.d. Slot
5. Dewi Manshande
6. Mevr. Compier
7. Dhr. Ruigrok
8. Jeanette v.d. Berg
9. Petra de Bruin
10. Dhr. Haasnoot
11. Heleen Rietvink
12. Melinda Theunisse
13. Lieke van Wieringen
14. Patrick van Schie
15. Yvonne Rhijnsburger
16. Saskia Groothuis
17. Bianca Langeveld
18. Stefan Hooghiemstr
19. Lieke Vreeken
20. Tim & Diana Langeveld
21. Marieke Doeven
22. Ellen v.d. Meer
23. Make Baker
24. J. van Denzen
25. Maaike Zuidhoek

Zaterdag 9 september

Motorcross: 105 deelnemers
65cc grote wielen
1. Troy van der Weijden
65cc kleine wielen
1. Jann Huisman
2. Tom Kuhlmann
3. Sven Heemskerk
85cc grote wielen
1. Jannes Vos
2. Tara Noordman
3. Tygo Winter
85cc kleine wielen
1. Mike Kuipers
MX125
1. Danilo Riemsdijk
2. Jordi de Groot
3. Mark Hachmang
MX250
1. Robby Hoogenboom
2. Reno Bijland
3. Marnicks Beijers
MX500
1. Tino Winter
2. Dyon van Wieringen
3. Alexander Onderwater
Superklasse
1. René de Jong
2. Lars Griekspoor
3. Davey Nieuwenhuizen
Veteranen
1. Rene Bijland
2. Ron Noordman
3. Matthijs Taconis
Dames
1. Maylinn-Rose Sterk
2. Tara Noordman
3. Livia Ahrens