Datum: 22-03-2023 - 07:21
Geniet met Pasen van een Paasontbijt, Paasbrunch of Paasdiner bij:
Como & Co, Eeterij de Beleving of Landgoed Tespelduyn. Klik hier!

 

13
dec
'21
Gemeente Noordwijk, Padua en HBNZ ondertekenen Prestatieafspraken 2021 'Samenwerken in krappe woningmarkt'.
Geschreven door Gemeente Noordwijk
Foto's Redactie BON

Gemeente Noordwijk, Stek, Padua, SHN en HBNZ ondertekenen Prestatieafspraken 2022-2025.

Sturen op de ontwikkeling van de woningmarkt in gemeente Noordwijk. Dat doen verschillende organisaties met ambitieuze Prestatieafspraken voor de jaren 2022 - 2025. Ze willen de komende jaren met elkaar veel bereiken. Begin december hebben Woonstichting Stek, Woonstichting Sint Antonius van Padua, huurdersorganisaties St. Huurdersbelangen Noordwijk, St. Huurdersbelangen Noordwijkerhout en De Zilk..

en gemeente Noordwijk hun handtekeningen onder de Prestatieafspraken voor de periode 2022 – 2025 gezet. Het is voor het eerst dat zij voor 4 jaar afspraken maken. Voorheen deden ze dat voor een jaar.

We hebben elkaar hard nodig
Wethouder Theo Alkemade zette namens de gemeente Noordwijk de handtekening onder de nieuwe Prestatieafspraken. We hebben voor het eerst met alle partijen prestatieafspraken gemaakt die gelden voor een paar jaar. Er liggen veel opgaven op ons bordje. We zijn ambitieus. Het zal veel van ons vergen om de komende resultaten te boeken die we voor ogen hebben.

Agenda voor de samenwerking
De komende vier jaar willen deze organisatie gezamenlijk optrekken. Ze willen veel bereiken. Ze werken samen:

* bij de groei van het aantal sociale huurwoningen;
* het verduurzamen van bestaand bezit;
* de opvang van kwetsbaren in wijken en buurten en
* het leggen van een accent op doorstroming en maatwerk voor bijzondere doelgroepen.

Foto PR: Woonstichting Stek - Wethouder Theo Alkemade (full screen) en Stek Directeur Hans Al (rechts).