Datum: 09-12-2021 - 06:07

15
okt
'21
Piet Broekhof koopt eerste kerstveilingsloten, VVSB-jeugd op pad voor de verkoop.
Geschreven door VVSB commissie kerstveiling

Piet Broekhof koopt eerste VVSB-kerstveilingsloten.

Vanaf zaterdag 16 oktober gaan de junioren van VVSB weer op pad voor de verkoop van de kerstveilingsloten. Het eerste boekje met het toepasselijke nummer 0001 wordt traditiegetrouw verkocht aan een VVSB-er in hart en nieren de heer Piet Broekhof. De lotenboekjes zijn dit jaar in een nieuw jasje gestoken, de prijs van de loten is ook aangepast, van € 1,- per lot naar € 5,- per lot. Hierdoor zijn de te winnen prijzen...

ook aanzienlijk verhoogd. De betaling is nu ook mogelijk met een QR-code, deze code vindt u op het lot. Door te scannen met uw telefoon kunt u aangeven hoeveel loten u wilt hebben en tevens de betaling verrichten. Uiteraard kunt u ook nog gewoon contant betalen.

De trekking vindt plaats tijdens de kerstveiling op zaterdag 11 December 2021. De kerstveiling start om 18:00 uur in de nieuwe kantine 'Veld 7'. Natuurlijk is iedereen van harte welkom op deze ongetwijfeld zeer gezellige avond, er komen weer vele prachtige kavels beschikbaar, voor elk wat wils.

Foto PR.