Datum: 16-06-2021 - 02:47
08
jun
'21
Cor van der Slot fotografeert de vier jaargetijden voor BON in Noordwijk, Noordwijkerhout en De Zilk.
Geschreven door Cor van der Slot fotograaf

Cor van der Slot fotografeert de vier jaargetijden voor BON: Foto's van de lente.

De redactie van BON heeft fotograaf Cor van der Slot uit ons dorp bereid gevonden om de prachtige natuur in onze streek, in de 4 verschillende jaargetijden, op de gevoelige plaat vast te gaan leggen voor een BON-fotoalbum. Hierdoor kunt u het jaar rond meegenieten van al het moois wat de natuur in de gemeente Noordwijk, Noordwijkerhout en De Zilk ons te bieden heeft en op dit moment is dat de lente...

Fotograaf Cor van der Slot ging de afgelopen weken de natuur in om foto's te maken van de bloembollenvelden en om prachtige beelden vast te leggen van het nieuwe leven in onze gemeente Noordwijk, de Amsterdamse Waterleidingduinen en de Bollenstreek.

Klik hier voor eerdere fotomomenten, links boven bij BlikOp en bij columns Cor van der Slot.

Foto's lente 2021 > Cor van der Slot.