Datum: 16-05-2021 - 07:01
25
apr
'21
Oranjevereniging Noordwijkerhout organiseert kleurplaatwedstrijd en een woordzoeker.
Geschreven door Oranjevereniging Noordwijkerhout

Feestelijk vlagvertoon op Koningsdag.

Vanaf zonsopgang om 6.15 uur tot zonsondergang om 21.00 uur kunt u meedoen om ons dorp, Noordwijkerhout te kleuren met de nationale driekleur. Omdat de Koning jarig is mag de oranje wimpel ook wapperen. Traditiegetrouw en voor dag en dauw zullen ook dit jaar weer enkele bestuursleden van de Oranjevereniging door de straten van ons dorp rijden om maar liefst 30 enthousiaste ‘vlaggers’ te verblijden...

met een heerlijke gebak-schnitte. Zorg ervoor dat u uw vlag met wimpel in ieder geval om 7.00 uur buiten heeft hangen en wie weet heeft u gebak bij de koffie. Deze lekkernij wordt u aangeboden door Hogervorst mechanisatiebedrijf (https://www.blikopnoordwijkerhout.nl/bedrijven-en-verenigingen/2622-hogervorst-landbouwmechanisatie) en Bakkerij van Eeden. Voor meer informatie: www.ovnwh.nl.