Datum: 11-05-2021 - 05:15
11
mrt
'21
Maurits Draijer 12,5 jaar dirigent bij het jubilerende Koor ELAN in Noordwijkerhout.
Geschreven door Koor Elan

Maurits Draijer 12,5 jaar dirigent bij het jubilerende Koor ELAN.

Koor ELAN bestaat deze maand 12,5 jaar. Aangezien onze jubileumviering naar volgend jaar maart is uitgesteld, wilden we wel onze dirigent Maurits Draijer, die ook 12,5 jaar bij ons dirigent is, in het zonnetje zetten en dit wilden wij niet ongemerkt voorbij laten gaan. Ter ere van dit jubileum is er een lied geschreven en een album voor Maurits gemaakt, met allemaal leuke en lieve spontane reacties....

incl. foto’s, gemaakt door de koorleden, om hem hiermee te bedanken. Ook nu we online zingen, is Maurits er voor ons en kunnen wij toch door blijven gaan met repeteren. Dit wordt ten zeerste gewaardeerd.

Op woensdag 10 maart jl. hebben wij het lied (online) voor hem gezongen en is het album overhandigd. Hij was blij verrast en vond het superleuk dat wij dit voor hem gedaan hadden.

Maurits, bedankt voor al jouw inzet en wij hopen dat je nog lang bij ons koor wilt blijven.

Mocht er nog iemand geïnteresseerd zijn om ook bij ons koor te komen zingen, een ieder is van harte welkom.

De koorleden van ELAN, www.koorelan.nl.

Foto PR.