Datum: 25-02-2021 - 03:46

18
dec
'20
'Een klein gebaar' voor gasten van De Zonnebloem afd. Noordwijkerhout.
Geschreven door Zonnebloem afdeling Noordwijkerhout

'Een klein gebaar' voor gasten van De Zonnebloem afd. Noordwijkerhout.

Dit jaar is voor zovelen jong en oud moeizaam geweest. Dit geldt zeker voor de gasten van De Zonnebloem. Alle activiteiten hebben wij voor onze gasten in Noordwijkerhout helaas moeten afzeggen. Van een dagje met een rondvaartboot tot koffie drinken in een strandtent, geen enkel gezellig samenzijn heeft plaats kunnen vinden. Normaliter vieren wij kerstfeest in het Victorhuis maar u begrijpt...

Om toch er voor elkaar te kunnen zijn hebben wij een leuke kerst-attentie klaar staan. Dit weekend zullen onze vrijwilligers alle gasten in Noordwijkerhout hiermee vast verblijden. Namens het bestuur wensen wij al onze gasten als wel onze vrijwilligers een gelukkig en gezond 2021 en hopen dat er weer moois ligt in het verschiet.

René van Rijnberk, voorzitter Zonnebloem Noordwijkerhout

Foto's Zonnebloem Noordwijkerhout.