Datum: 13-08-2022 - 02:03
Nieuwe aanbiedingen met (weekend)voordeel op actiepagina, klik hier.
10
okt
'18
Koffie+ ochtend in bibliotheek: NoVaTo 'Verdwenen middenstand'.
Geschreven door Bibliotheek Noordwijkerhout

Koffie+ ochtend in bibliotheek: NoVaTo 'Verdwenen middenstand'.

Op donderdag 11 oktober neemt NoVaTo de bezoekers van Koffie+ in de Bibliotheek in Noordwijkerhout mee, in de verdwenen middenstand van ons dorp. We kennen het allemaal wel. Je loopt in het centrum en denkt dat je precies weet wat waar is. Maar als er dan ineens een gat valt, een winkelpand leeg komt te staan, moet je toch heel erg nadenken welke winkel daar nu ook al weer zat...

Ons dorp is bijna onherkenbaar veranderd de afgelopen decennia. Weet u bij voorbeeld nog welke middenstanders Noordwijkerhout gehad heeft? Kom dan luisteren op donderdag 11 oktober in de bibliotheek. Vrijwilligers van de Stichting Noordwijkerhout van Toen vertellen u daar graag alles over.

Koffie+
Bij Koffie+ is iedereen welkom. Tijdens een gezellige koffieochtend in de Bibliotheek ontmoeten mensen elkaar en raken in gesprek aan de hand van een thema, workshop of andere activiteit. Aanmelden is niet nodig, de toegang is gratis.

Datum: donderdag 11 oktober
Tijd: van 10.30 uur tot 11.30 uur (inloop vanaf 10.15 uur)
Locatie: Bibliotheek in Noordwijkerhout

Foto BON.