Datum: 21-09-2017 - 21:27

10
sep
'17
Update: uitslagen, foto's, filmpjes (drone) van de Oranjefeesten 2017.
Geschreven door Oranjevereniging NWH

Update: uitslagen, foto's, filmpjes (drone) van de Oranjefeesten 2017.

Helaas moeten we weer een jaartje wachten op de gezellige en onder prima weersomstandigheden verlopen Oranjefeesten in Noordwijkerhout. Wat nog rest zijn de foto's, de uitslagen en het aantal deelnemers van de vele activiteiten die door de Oranjevereniging werden georganiseerd. We geven u de uitslagen...

foto's en filmpjes van de betreffende dagen en activiteiten, deze kunt u zien door op de link te klikken.

* Foto's Blik Op Noordwijkerhout
Zaterdagavond - Foto's GlamourBingoShow
Zondagochtend - Foto's baggerloop deel 1 en deel 2 en klik hier voor het filmpje
Maandagavond - Foto's bowling, zwemmen, bridge
Dinsdag - Foto's 

Munnekeweij + Kermis + Oranjeloop + 't Durp

Woensdagmorgen - Foto's tonknuppelen
Woensdagmiddag - Foto's wielerronde, tonsjorren
Donderdagmorgen - Foto's vissen, klootgooien, schatgraven, vogelschieten
Donderdagmiddag - Foto's motorcross, tobbetje steken
Donderdagmiddag - Klik hier voor het drone-filmpje van de motorcross gemaakt door Giel Vink
* Oranjevereniging Noordwijkerhout:
Klik hier voor alle foto's. (deze volgen nog binnenkort)
* Dream Fireworks (filmpje)
Vuurwerkshow kermis Noordwijkerhout 2017
* Max Adriaens
 * In de fotogalerij foto's prijsuitreiking motorcross, klik hier.
Uitslagen Oranjefeesten 2017 Oranjevereniging Noordwijkerhout

ZONDAG 3 SEPTEMBER

Baggerloop: 

Grootste groep deelnemers: Drinkbroeders

Mooiste outfit:

  1. Obers
  2. Delfs Blauw
  3. Zwembandjes

Pechprijs: Chris van der Slot

Jongens t/m 16 jaar:

  1. Wout Diemen
  2. Teun Augustinus
  3. Siem Dofferhof

Meisjes t/m 16 jaar:

  1. Clair Oververst
  2. Jente Blok
  3. Noa Vos

Vrouwen 17 t/m 88:

  1. Christel van Abswoude
  2. Dorien Barnhoorn
  3. Irma van Ankeren

Mannen 17 t/m 88 + tijd:

  1. Martin Kerkvliet
  2. Bart Duivenvoorde
  3. Daan de Jong

MAANDAG 4 SEPTEMBER

Golfwedstrijd heren

  1. Thijs Hoogervorst
  2. Grahame Newton
  3. Jaap van Heiningen

Longest drive Thijs Hoogervorst

Neary Grahame Newton

Tweary Henri Stol

Noordwijkerhoutse Oranjezwemkampioenschappen: 45 deelnemers

Recreanten 

Jongens 6 jaar en jonger             
1e Finn Knijnenburg
2e Koos de Jong

Meisjes 6 en jonger                       
1e Tess Meeuwenoord
2e Sanne Klein
3e Jett Hogervorst

Jongens 7 jaar                                  
1e Jasper Rottenveel

Meisjes 7 jaar                                  
1e Maud v/d Slot
2e Lynn Tetteroo
3e Suus Klein

Jongens 8 jaar                  
1e Roy Tetteroo
2e Roan de Groot
3e Bjorn Hooghiemstra

Meisjes 8 jaar                                  
1e Lynn v/d Slot

Jongens 9 jaar                  
1e Luuk Knijnenburg

Meisjes 9 jaar                                  
1e Fleur v Ruiten

Jongens 10 jaar                
1e Thijs Griekspoor

Meisjes 10 jaar                
1e Sky Warmehoven 

Jongens 11 jaar                
1e Wout Parlevliet

Meisjes 11 jaar                
1e Suus v/d Slot

Dames 17 jaar e.o.                         
1e Mariska Meeuwissen
2e Sandra Tetteroo 

25ste Oranjebridgedrive: 102 deelnemers

Lijn A: Rood

  1. Truus Warmerdam en Fred Warmerdam met 59,72%
  2. Henk Heemskerk en Sjaak Hiep met 58,33%
  3. Ageeth vd Beek en Her Geerlings 58,33%

Lijn B: Blauw

  1. Adry Hogervorst en Bert Hogervorst met 62,08%
  2. Ben Warmerdam en Wim vd Meer met 61,25%
  3. Anneke vd Laan en Marijke vd Spek met 54,58%

Lijn C: Groen

  1. Marianne Brama-Duivenvoorde en Marianne R met 69,58% (tevens hoogste zaalscore)
  2. Toos Warmerdam en Cock Warmerdam met 63,75%
  3. Willem Janssen en Joke Wijnands met 52,92%
  4. Toos Hogervorst en Riet van Wieringen met 52,93

Lijn D: Oranje

  1. Agnes Dijkstra en Cock Janssen met 60%
  2. Jan Zandvliet en Hennie Zandvliet met 57,50%
  3. Toos vd Burg en Lia van Geels met 56,67%

Jeugdbowlingtoernooi: 32 deelnemers

Jongens

  1. René
  2. Finn
  3. Jason

Meiden

  1. Floor
  2. Esmee
  3. Marit

Aanmoedigingsprijzen gingen naar Minke en Steef

Bowlingtoernooi: Volwassenen: 80 deelnemers

Teams

Aanmoedigingsprijs Bingo Girls

  1. team Jansen
  2. FF Gauwer
  3. Nooit in de goot

Dames:

  1. Manon Steekers
  2. Martine Nahon
  3. Krista Steekers

Heren:

  1. Frans Bouckart
  2. Sander Jansen
  3. Marco van der Slot

DINSDAG  5 SEPTEMBER

Golfwedstrijd dames

Winnaars categorie lage handicap:

  1. Annemarie Duivenvoorde
  2. Katinka Pennings
  3. Lenie van der Meer

Winnaars categorie hogere handicap:

  1. Ilona Brinkhof
  2. Jeanne Brand
  3. Joke Steenvoorden

Winnaars van de Neary’s:

Neary hole 1 – Annemarie Duivenvoorde

Neary hole 5 – Marlene Balk

Neary hole 8 – Wil Duivenvoorde

Oranjesuperbingo: 80 deelnemers

Hoofdprijs Bingo: Rinus Kaptein

Kleurwedstrijd Munnekeweij: Anneke Reitsma

  1. Keizer
  2. Geerlings – van Berkel
  3. Theunissen

Jeugd Oranjeloop en Spoc loop: 150 deelnemende kinderen

Meisjes t/m 11 jaar:
1. Kijra van Dijk
2. Esmee
3. Bente den Hollander

Jongens t/m 11 jaar:
1. Davey Ouwehand
2. Leonard van Eer
3. Tom van der Ent

Meisjes 12 t/m 14 jaar:
1. Mandy Duinkerken
2. Phebe Goedhart
3. Jente Blok

Jongens 12 t/m 14 jaar:
1. Daan Warmerdam
2. Roy Meiland
3. Nick Duinkerken

Super Prestige Oranje Circuit: 250 deelnemers

Dames:
1. Mieke Aanen
2. Cindy Pool
3. Carmen Oosterkamp

Heren:
1. Hans van Hateren
2. Bram Prins
3. Zeb Beelen

Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis: 64 deelnemers

  1. Piet de Klerk met 1775 punten
  2. Gerard Heemskerk met 7733 punten
  3. Jessica de Klerk met 7469 punten

WOENSDAG 7 SEPTEMBER

Jeu de Boules: 21  deelnemers

  1. Mandy v/d Burg - Wim v/d Holst
  1. Lydia v/d Niet - Madeleine Brama
  1. Leo Turenhout - Marian Aartman

Tonknuppelen heren en dames : 650 deelnemers  518 heren en 125 dames

Ron van de Burg bokaal is gewonnen door John van Berkel

Baan 1

Ton 1. Daan Duivenvoorden

Ton 2. Leon Duijndam

Ton 3. Ronald Geerlings

Geldton Jochem Suijkerbuik

Baan 2

Ton 1. Leon de Beul

Ton 2. Jos de Buurman

Ton 3. Perry de Pierus

Geldton Leon de Beul

Baan 3

Ton 1. Kees Duivenvoorden

Ton 2. Mart van der Steen

Ton 3. Wouter van Schooten

Geldton Wouter van Schooten

Baan 4

Ton 1.  Dolf van Eeden

Ton 2.  Wouter Zuijderduin

Ton 3.  Remco Meijer

Geldton  Dave Zuijderduin

Baan 5

Ton 1. John van Berkel

Ton 2. Alex Nederstigt

Ton 3. Theo van Veen

Geldton  John van Berkel

Baan 6

Ton 1. Frank Duijvenvoorden

Ton 2. Lars van Kesteren

Ton 3. Jim van Eeden

Geldton  Roy Heij

Baan 7

Ton 1. Ge van der Berg

Ton 2. Arjan Plug

Ton 3. Ferry van der Hoorn

Geldton Jasper Wijnands

Baan 8

Ton 1. Alex Groeneveld

Ton 2. Erik Meskers

Ton 3. Pim Ark  

Geldton Robin de Haas

Baan 8

Ton 1. Marco Kerkvliet

Ton 2. Glenn van der Linden

Ton 3. ?  

Geldton Michel van Gijlswijk

Dames 1

1. Marjolein Warmerdam

2. Ilona Brama

3. Jerney van der Voet

Geldton voor Annemiek van der Vossen

Dames 2

1. Daisy van Eeden

2. Irma Koster

3. Irma Koster

Geldton voor Heidi Jansen

Tonknuppelen kinderen: 71 deelnemers

Baan 1

  Ton 1. Tom Weijers

  Ton 2. Milou Kleverlaan

  Ton 3. Maurits Schip

Baan 2

  Ton 1 Kim Warmerdam

  Ton 2 Jette d' Hoogte

  Ton 3 Jeff Warmerdam

Baan 3

  Ton 1. Achraf

  Ton 2. Thijs Nohon

  Ton 3. Sam Romijn

70ste Ronde van Noordwijkerhout

Jeugdwedstrijd: aantal deelnemers 30

Jongens 7-8 jaar

  1. Pepijn Mooyekind
  2. Mike Jonkheer
  3. Coen van Steijn

Meisjes 7-8 jaar

  1. Pien Hogervorst

Jongens 9-10 jaar

  1. Roy Tetteroo
  2. Gido van der Poel
  3. Max de Klerk

Meisjes 9-10 jaar

  1. Floor Hoogervorst
  2. Floor Schouwspel
  3. Nina van Steijn

Jongens 11-12 jaar

  1. Tim van der Zalm
  2. Jelmer van der Slot
  3. Wout Parlevliet

Meisjes 11-12 jaar

  1. Demi Halvemaan

Elite/ Belofte  aantal deelnemers 26

  1. Arvid de Kleijn
  2. Arie van Engelen
  3. Tom Wijfje

Trimmers aantal deelnemers 49

Trimmers dames

  1. Yonna van Dam
  2. Elise van Hage
  3. Suzan Haasnoot

Trimmers 40 plus

  1. Peter van der Reep
  2. Ron Kortebaan
  3. Ron van Dam

Trimmers 40 min

  1. Sjoerd van Kampen
  2. Klaas van Hage
  3. Gerben van der Reep

Overall winnaar trimmerswedstrijd: Peter van der Reep

De eerst aankomende Noordwijkerhouter was Sjoerd van Kampen en daarmee de winnaar van de fiets.

Tonsjorren : 16 teams 13 heren 3 dames

Tonsjorren dames:

  1. Laatste Moment (250 kg)
  2. Dames 1
  3. Van Kampen + aanhang

Tonsjorren heren:

  1. De barre gaanders (285 kg)
  2. The A Team
  3. Team Tulpkabouters

DONDERDAG 7 SEPTEMBER

Viswedstrijd:  36 deelnemers

Heren

  1. Marcel van de Burg
  2. Peter Duwel
  3. Henk Heemskerk

Damen

  1. Marian vd Burg

Vogelschieten: 70 deelnemers

Dames

  1. Gerard Heemskerk (uit de Boender) Schutterskoning 2017
  2. Tim van der Sleet
  3. Erik Duivenvoorde

Heren

  1. Judith van der Linden Schutterskoningin 2017
  2. Karin Duivenvoorde
  3. Renate Ruigrok

Klootgooien: 46 deelnemers

Munnekeweij: 10 deelnemers

  1. Rinus Kaptein
  2. Anneke Reitsma
  3. mevr. van Dam

Niet Munnekeweij’ers: 36 deelnemers

  1. Jos vd Star
  2. Henk vd Nieuwendijk
  3. Lydia vd Niet

Schatgraven: +/-  300 deelnemers

Hoofprijs

Lorre van Dokken

Tim Laan

Motorcross: 115 deelnemers

Bromfietsklasse

  1. Ger de Rie
  2. Claus Langeveld
  3. Stefan v/d Have

50CC

  1. Sil Nijssen
  2. Wayona van Kesteren
  3. Jessey Moens

65cc grote wielen

  1. Milan Beijer
  2. Noortje Hoogeboom

85cc grote wielen

  1. Mike den Bleker
  2. Thomas Burg
  3. Joep van Diemen

85cc kleine wielen

  1. Danilo Jayden Riemsdijk
  2. Noah Ho
  3. Joeri Sommer

MX1

  1. Rob Wouda
  2. Piet Pennings
  3. Erik van der Beek

MX2 2 tact

  1. Mike Plesman
  2. Robby Hoogenboom
  3. Kick Hogenboom

MX2 4 tact

  1. André Voogd
  2. Jeroen Carnas
  3. Peter Heemskerk

Superklasse

  1. Jeffrey Meurs
  2. Tino Winter
  3. Mark Hachmang

Off the road

  1. Gerard Nijssen
  2. Erik Jan Kleverlaan
  3. Cor Warmerdam

Veteranen

  1. Tino Winter
  2. Chris van Groen
  3. Michel v/d Horst

Palingtoernooi: 46 deelnemers

Tobbetje steken:

Winnaars en aantal deelnemers niet bekend

Kleurwedstrijd:  36 deelnemers

0-2 jaar  Skyler Schooten

3 jaar       Fenna van der Slot

4 jaar       Juune Star

5 jaar      Tyler de Jong

6 jaar      Lieke van der Slot

7-8  jaar Jeffrey Brouwer

Traditie puzzel in het boekje: 87 inzendingen

  1. Jantien van Kampen
  2. Conny van der Burg
  3. Tanja Wilson

Etalage puzzelwedstrijd:  110 deelnemers

  1. Ilona Brama
  2. Nicole Disseldorp
  3. Marianne Caspers