• Blik op uw bedrijf
  • Blik op uw bedrijf
  • Blik op uw bedrijf
  • Blik op uw bedrijf
  • Blik op uw bedrijf
  • Blik op uw bedrijf
  • Blik op uw bedrijf
  • Blik op uw bedrijf
 

BlikOp Werk

 

Poll

Helaas, op dit moment is er geen poll. Binnenkort kunt u weer stemmen op de nieuwe poll.

Op de Hoogte

Weer

Buienradar.nl


Uitzending Gemist

NOS

Uitgelicht


 

 
Nieuws
Feestweek in De Zilk met een lekker zonnetje.
woensdag, 01 september 2010 17:43
PDF Print E-mail

Na een nat begin op zaterdag en zondag is het daarna alleen beter geworden met weer tijdens de Feestweek in De Zilk. Er was iedere dag wel wat te doen, zoals vandaag op de woensdag. Op het Feestterrein waren er Jeu de boules banen aangelegd en daar werd druk gebruik van gemaakt.

Op de kermis liepen veel vaders en moeders, opa's en oma's met hun (klein)kinderen. Een beetje nat worden met tobbetje steken was met zo'n lekker zonnetje helemaal niet erg. Morgen donderdag is alweer de laatste dag met als afsluiting het vuurwerk en kan men in De Zilk terug kijken op een heerlijke Feestweek.
Bron tekst en foto's: Blik Op redactie.

Door: Redactie   
 

Plaats reactie

Geachte Lezer,
Graag willen wij u verzoeken normaal gebruik te maken van het reactie systeem. Geen racisme, discriminatie of andere kwetsende reacties!


Beveiligingscode
Vernieuwen